2726
عنوان

حس میکنم خیلی مادر گاویم

| مشاهده متن کامل بحث + 1479 بازدید | 78 پست

خب با آرامش جوابشو میدادی میگفتی پدر جان یا حاج آقا یا آقای محترم بچه داره بازی میکنه البته محکم و قاطع اصلا بچتو دعوا نکن نزار ترسو بار بیاد اگه گفت بچتو آروم کن بگو بچه ای که آروم باشه مریضه شما اعصابتو قوی کن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

منم از دعوا و جروبحث خیلی فرار میکنم ولی اگه جای شما بودم حداقل با اخم و نگاهم به یارو میفهموندم غلط زیادی خورده و بچمو سفت میچسبیدم

تویی که مذهبی نیستی، ممکنه به دلایل زیادی اینطوری باشی ولی بنا نیست از ما مذهبی ها تصور بدی داشته باشی و راحت هممون رو محکوم کنی! همه جا خوب و بد هست. تو هم بالاخره یه روز ممکنه بیای در خونه اهل بیت (ع) اونا عاشق تو هم هستن و تو هم دوستشون داری... منم گاهی وقتا کارایی که برات ممکنه عجیب باشه رو انجام میدم، لاک میزنم آرایش میکنم آهنگ گوش میدم و خوش میگذرونم! فقط یه سری خط قرمز دارم. همین! 😊 میدونم خیلی خرمذهبیا باعث زده شدنت از دین میشن ولی ببخششون. کسی که تقوای واقعی داشته باشه قلبشو بزرگ میکنه تا از روی علاقه امر به معروف کنه... امر به معروف یعنی با رفتار! یعنی من اونقدر دوستت داشته باشم که واقعا دلم بخواد مثل من از دینداری لذت ببری...و تو ببینی چه حس عالی دارم و بخوای تجربش کنی. ببخش اگه برای انتقال این حس خوب به تو هنوز ضعیفم💔 هنوز اون حس عالی رو ندارم ولی دارم دنبالش میگردم، ذره‌ای ازش رو چشیدم 🥲 اسمش حسینه (ع)🌱  رفیقی که باهاش یه حس فوق العاده رو تجربه کردم چیزی از جنس خدا 🌱 من از ته قلبم برای تویی که مذهبی نیستی بهترینا رو میخوام. دوست ندارم مجبورت کنم و از اینکه با ناراحتی نگاهم کنی هم دلم میگیره 💔 از اینکه بینمون تفرقه باشه دلم میگیره. من خیلی بیشتر از اونی که فکرشو کنی سعی کردم درکت کنم و دنیات رو بشناسم. تو هم گاهی سعی کن دنیای منو درک کنی و بشناسی حتی اگه دوستش نداشته باشی. ممنونم ❤🌱

اینجور مواقع فقط بگو درسته بچه اس اذیت میکنه عذر میخوام اما حق ندارید سر بچه ام بخاطر بچگی داد بزنید 

تمام 

جر و بحث نمیشه اگه هم شد تو چیزی نگو 

همین جمله حق ندارید اینطوری برخورد کنید یا فلان...

این کافیه و دیگه جواب نده

دقیقا همینه چرا نتونستم چیزی بگم اخه شیطنتشم خیلی نبود باخودش داشت حرف میزد هی رو صندلی جاب جا میشد ...

شما باید ب اون آقا میگفتی  من مادرشم هر حرفی دارین ب من بفرمایین. 

لایک نکن لدفن.🛑درخاست دوستی ممنوع .تشکر
من چرا هیچی نگفتم هیچییییییییییی اخه اون حق داره با بچه من اینطوری حرف بزنه و‌ هوار بکشه در صورتی ک ...

اینجوری باعث میشی بچه تم مثل خودت بترسه و نتونه از خودش دفاع کنه

منم مثل توام اصلا نمیتونم دفاع کنم اما خیلی سعی میکنم در رابطه با دخترم اینطور نباشم تا اونم یاد بگیره همیشه سکوت نکنه

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
بیشتر ناراحتیمون از اینه ک دفاع از بچمون رو بلد نیستیم و نمیتونیم 

چی بگم من بچه ندارم  درک نمیکنم

نه ایمانی ،نه پرستشی ،نه معبودی،خودشان ب جان خودشان افتاده اند! راه ب راه دل میبرند و دل میشکنند! این بود اشرف مخلوقات؟! این را از پچ پچ فرشته ها شنیدم. که خدا گفته بود ب حال خودشان رهایشان کنید برگردید!!!🥀
خب اونم پیره و مریض و بی حوصله  دیگه اونم حق داره  اونم بچست کاریش نمیشه کرد

کی پیر بود ۵۰ پیره بنظرتون دکتر تغذیه اومده نه پیر بود ی زن جونم کنارش بود خانمش بود

باید میگفتم این بچس اندازه شما عقل نداره که اگه داشت الان مثل شما اروم نشسته بود همینجوری مثل گاو رامو کج کردم ی ور دیگه نشستم

خدا جونم شکرت

عزیزم اول اینک گذشته ای کاش رو رها کن

دوم اینکه اگه پیش اومد با احترام تذکر بده

بچه رو هم مقداری کنترل کن وقتایی ک لازمه 

اول اینکه لطفاً همین الان بخند 😊                                   و دوم اینکه لطفاً یه صلوات برای ظهور امام زمان(عجل) بفرست 💚

پسر من‌شیطونه 

یبار منشی مطب دعواش کرد 

بی ادب نیستا شیطونه نمیتونه یه جا بشینه 

منم خیلی سعی میکردم کنترلش کنم و بشونمش وگوشی دادم دستش براش پازل برده بودم حل کنه اونجا بازم‌نمینشست ورجه وورجه میکرد منشی دعواش کرد بیشعور انگار ن انگار سه سالشه 

2706