2733
2734

ببینین اگه به تاپیکام دقت کنید بارها پرسیدم بچه داری کی راحت میشه اکثرا همه میگن هیچوقت 

حتی گفتم دغدغه های فکری منظورم نیست منظور من راحت مهمونی و مسافرت رفتن و خواب و استراحت کافی و .... هست باز گفتن هیچوقت 

بعد از این طرف اکثرا همه میگن دومی و سومی رو هم بیارین ....

خب ، اگه هیچوقت راحت نمیشه چرا دومی رو میارین؟؟ 

والله دختر من ۳ سال و ۸ ماهشه دهنمونو سروییییییییس کرده 

همش گریه ، نق، لجبازی، بدغذایی، حتی سر دستشویی رفتنشم مکافات دارم 

مسافرت و مهمونی و....هم کلا تعطیل 

شما ها چجوری دومی و میارین پس اگه قرار نیس راحتم بشه 

والله من ۲۵ سالمه زانو درد گرفتم از بس دنبالش میدوئم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من به اراده خودم دومی رو اوردم

همه چی تقریبا خوب بود

تا یه ماه پیش که مامانم فوت شد😔😔😔😔😔

دیگه میدونم همه چیز برام قراره خیلیییی خیلی سخت تر از قبل بشه

دیگه هیچکس رو‌ ندارم کمک حالم باشه

بی تو با خاطره هایت چه کنممم😭مامان قشنگم🥺💔
2728

دخترعمه من یه دختر 3 ساله تاره خودشم 22 سالشه انقددد این بجه اذیتش میکنه بیدار میشه گریه میکنه میخواد بخوابه گریه میکنه از صبح تا شب در حال گریه کردنه رو اعصابه انقد لوسه بعد میخواد دوباره حامله بشه😐😐نمیدونم جایزه ای چیزی میدن یا مسابقه

من دخترم پنج سالشه الان خودشو میشوره دسشویی فقط همبازی نداره که اونم تو راهه 

ولی من تو این مدت که مجازی بود ارشدم خوندم بنظرم خیلی این حرفا که زده میشه غر غری که عادت کردیم بکنیم

ببین گلم من نظرم این بود منکه دارم زحمت میکشم خب همونو سه تاش میکنم یه باره راحت میشم واقعا هم همینطور بود باهم بازی کردنو باهم بزرگ شدن بچه ها از دوسالگی خودشون کاراشونو میکردن اونم سه تا پسر 

2738
دخترعمه من یه دختر 3 ساله تاره خودشم 22 سالشه انقددد این بجه اذیتش میکنه بیدار میشه گریه میکنه میخوا ...

ببین دختر منم همینجوریه ولی من وقتی کسی میگه دومی و بیاااار می‌خوام بکشمش یعنی😂

وای منم بچم دوساله و نیمه 

سر دسشویی رفتنش برای خوابیدنش برای هرچیزی ما مکافات داریم 

البته بعضی بچه ها واقعا خوبن 

بچه خالم واقعا دختر خوبی اصلا کاری با مامانش نداره خودش بازی میکنه با خودش 

خودش غذاشو تا ته میخوره 

بچه ی اول نق نقو نبود فوق العاده اروم بود ولی دومی یکاری کرد هاااا که الان 7سالشه هنوز شیطنتاش ادامه دارن تازه به اوج رسیده😂😂من عاشق بچه ام الان هم اگه شرایطم اوکی بود که نیست دلم5_6تا میخواست، مسافرت هم میریم راز موفقیت ما این که لی لی به لالا بچه ها نمیذاریم زندگی حول محور بچه نمیچرخه

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻

من دختر اولم  خیلی آروم بود دومی رو آوردم ..بچه سومم خداخواسته شد 

الان ۱۵،۱۰،۷ ساله هستن خداروشکر خیلی زمان واسه خودم و همسرم دارم 

به نظرم بچه کلاس اول رو که خوند خیلی از سختی بچه داری کم میشه ..البته نه از لحاظ فکری و مراقبتی

💑=👧👧🧒
2706