2737
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

امروز یادگرفته بشینه 🥲

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این کاربری متعلق به زنی است که هیچکس دوسش نداره جز مامانش...توجه:اگرچیزی مطابق عقاید شما نیست دلیل نمیشه که اشتباه باشه پس به عقاید همدیگه احترام بزارید
2738

خواهرزاده ی من، یک سالشه، یعنی من عاشق شخصیتشم، از همون شش هفت ماهگی، ها این طرز رفتار رو‌داشت، از یکسری چیزا مثلا جاروبرقی میترسید، ولی درعین حال قدم به قدم و آروم آروم، و با کلی اختیاط بهش نزدیک میشد، به ترسش غلبه میکرد و میرفت دست میزد، هی میترسید فرار میکرد، بازم نگاهش میکرد از دور و میرفت سمتش. و نسبت به خیلی وسایل این مدل رو داره، دیوونه کرده منو.🥰😍

و اینکه اصلا مهم نیست که بلد نیست حرف بزنه، با صدا و ادا اصول خیلی واضح خواسته شو میگه، و مادر که سهله، اطرافیان میدونن چی میخواد.😍🥰

خیلی کنجکاوه، که بازم من عاشق این مدلشم، با اینکه کنجکاوه و میاد خونه مون کشوها رو بیرون میریزه، ولی آرومه، چیزی رو پرت نمیکنه.🤩🥰😘

اینم یادم افتاد، اینقدر خوش خنده و خوش روئه که نگو، با بودنش فعاله و همه رو میخندونه، مجلس گرمکنیه حسابی...

بخوام بازم بگم باید تا صبح تایپ کنم😄😄

تجربه لاغری راحت تر و زودتر و ماندگار دارم، تاپیک زدم، بخونید. امیدوارم کمکتون کنه و دیگه درگیر چاقی نباشید.
2706