2737
2734

وجود داره ولی واسه ما ایرانی ها اثر معکوس داره چون از بچگی ترسوندنمون، بخاطر همین تو درخواستامون شک و تردید هست و برعکسش اتفاق می افته

صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خودش اتفاق می افتد، باغبان اگر باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند⏳ خدایا شکرت، متاسفم، لطفا منو ببخش، سپاسگزارم دوستت دارم 💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام گلم قانون جذب وقتی جواب قطعی میده که خوداگاهتون بتونه ناخوداگاهتون رو کنترل کنه اینم خیلی سخته و زمان بره ولی با تمرین قوی تر میشین

دوستای قشنگم تک نیت ینی یک نیت یک جواب حالا بعضی از دوستان که میبینم زندگی شون پیچیده اس چند تا راهنمایی شون میکنم ولی لطفا بیشتر نپرسین شرمندتون میشم اگه جواب کلی میخواین ف♥️ا♥️ل کلی بگیرین و اونایی که راجب قیمت سوال میکنین قشنگا من به پولش نیازی ندارم فقط ۲۰,تومن🥰🥰🥰🥰
هیچ چیز تو این دنیا به اندازه تلقین کوثر نیست.

تلقین کوثر چیه

صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خودش اتفاق می افتد، باغبان اگر باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند⏳ خدایا شکرت، متاسفم، لطفا منو ببخش، سپاسگزارم دوستت دارم 💞
bi nahayat hagh ba shomas

تلقین کوثر چیه

2738
2706