2726
عنوان

چطور این موضوع رو به همسرم بگم🙁

1630 بازدید | 59 پست

من بعد تولد پسرم که همزمان بود با کرونا و رفت آمدها محدود بود یه مسئله رو برای شوهرم جا انداختم اونم این که من با بچه میزبانی نمی کنم و مهمونی نیاد و کلا برام سخته(اعتراف میکنم تا حدودی هم بهونه بود و برای جلوگیری از بد عادت شدن)در حد اومدن مادرها بود که نزدیک دوساله باهاشون صمیمی بودیم و از سفره خودمون بود 

دلم میخواد برای مهمونی روز پدر من دعوت بگیرم  رفت و امد داریم خونا اونا  اونام دعوتی ان نکن نمیان عید هم اومدن و وعده نمودن،بخاطر شرایط من اصلا برای موندن نمیان و من میرم،معمولا هم تو  دستم برای مهمونی اونا سوپ یا خورشت و.. کمکی می برم، خواهر من برای روز مادر این کارو کرد.و دعوت کرد.. تعدادمون زیاد نیست کلا همه با دامادها و  بچه ها  ۸ نفریم 

. اما می ترسم برای همسرم عادی بشه این مهمونی دادن  روز پدر...همیشه میگه بیان همه، اشکالی نداره من بچه رو نگه میدارم اما معمولا در حد حرفه و من فقط حرص میخورم 

حالا چطور مطرح کنم که مخالفت نکنه یا موافقت کنه بعد این نره دست این و اونو بگیره بیاره!

دستشو قطع کن

هرکاری کردم اسم کنیشکه نازارگم قبلم ثبت نشد هزارتا اسم دیگه نوشتم نشد با خودم گفتم عجب سایت خرناز میکنه الکی نوشتم خرناز و ثبت شد هیچی دیگه 😶‍🌫️😶‍🌫️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

يعني بخاطر اينكه مهمون هيچوقت نياد اين لذت باهم بودن و دورهم بودن رو از خودتون مگيريد

ميتوني دعوت كني غذا ازبيرون بگيري ك گرون بشه

ديگه دلش نخاد

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.

منظورت از این و اون خانواده همسرت احیانا یا من بد متوجه شدم

خدا جونم می دونم هوای زندگیمو داری .خدایا خودت پشت و پناه خانوادم باش و عاقبت بخیرشون کن .یا امام زمان پسرهام نذر یاری قیام شما هستن اقا جان🥰😍

جمله بندیتو خیلی بد نوشتی، حداقل یه کامایی، نقطه ای چیزی بزار. من که نفهمیدم چی به چی شد

صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خودش اتفاق می افتد، باغبان اگر باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند⏳ خدایا شکرت، متاسفم، لطفا منو ببخش، سپاسگزارم دوستت دارم 💞

خانواده خودتو دعوت کنی بد عادت نمیشه عزیزم ولی خب اونم گناه داره خانوادش اصلا نیان. اگه دوست نداری با هم بیان یه بارم اونارو دعوت کن . به نظرم چند ماه یه بار واجبه اصلا. یه روانشناسی میگفت حداقل سه ماه یه بار خانواده هارو دعوت کنین

2706