2726

شهر فرش؟

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوبه

فقط قسطی خیلی میکشن رو قیمت 

جنس خارجی هم نداره فقط ایرانی 

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
خوبه فقط قسطی خیلی میکشن رو قیمت  جنس خارجی هم نداره فقط ایرانی

مامانم اینامیخدان مبل بخرن.....منم میخوام شوهرمو راضی کنم انشاالله مز وتلویزیون بخریم

مامانم اینامیخدان مبل بخرن.....منم میخوام شوهرمو راضی کنم انشاالله مز وتلویزیون بخریم

مبل رو از کارگاه بخری خیلی قیمت مناسب تره من شنیدم تهران جاهایی هست اگه تحقیق کنی

تلویزیون نقد بخری قیمت مناسبه اما میز تلویزیون خیلی گرون بود

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
2706