2733
2734
عنوان

چرا دیگه همه میرن باشگاه؟

511 بازدید | 15 پست

اقا یه چیزی برام سواله من ۸ ساله ورزش میکنم خیلی برام عجیبه که حدودا یکسالی میشه که باشگاه بدنسازی روز به روز داره شلوغ تر میشه اکثر پسرا با بدن های مختلف میان و هرجور شده میخوان به یه بدن عالی تو یک ماه برسن و اونقدر زحمت هم نمیکشن عرق نمیزین و تو رختن تا میتوننن آمینو و وی میخورن حتی یه ذره حساب کتاب ندارن که چقد در حد نیاز بخورن واقعا چرا دیگه الان همه حتی با ژنتیک بد میخوان بازوهاشون حداقل گنده بشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

همونجور که همه ی قیافه های دخترا با عمل زیبایی داره یجور میشه

بدن همه ی پسرا هم با این داروها داره یه شکل میشه

ورزش خیلی خوبه ولی دیگه همه شدن یه هیکل با قدهای کوتاه و بلند

ببین رو من ریپ نزن حتی اگه نی نی یاری!!! وقتی حال نمیکنی گزارش بزن یا کاریریمو لغو کن ولی اگه خوشت نمیاد ریپ نزن چون میشورمت پهنت میکنم اونور

نیاز به مقبولیت !

متاسفانه جامعه ما بجای توجه به صفات اخلاقی به صفات ظاهری اهمیت میده

تبلیغات رسانه ها هم بی تاثیر نیست

چقدر تاپیک دیدم که یک دختر خانومی خاستگارش خوش اخلاق و خوب بوده ولی بخاطر چاق یا لاغر بودن ردش کرده  

چون خلن 

بازوهای گنده یا ژنتیکی و از اول همینجور باشی خوبه یا برا کسی که قدبلنده و استخوان بندی درشت داره

این پسرکوتاه ها یا متوسط ها که میرن بالا تنه گنده میکنن هم قدشون کوتاه تر میشه هم انگار میخوان بچه شیر بدن!

2706