2726

حال خوبتو به کسی گره نزن آدما ی روز هستن ی روز نیستن 

کلیپه متنش اینه

بنظرتون اوکیه؟

هر چند وقت یکبار یواش یواش رفتارش سرد میشه و میره

وقتی هم که علتشو میپرسم میگه بخاطر مامانته که میگه دخترمو به کسی میدم که خونه و ماشین داشته باشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کاش با استوری باهاش حرف نزنی  مستقیم بهش بگو حرفتو  وقتی حرفتو روشن و واضح بهش نگی نمیتو ...

خیلی مستقیم باهاش حرف زدم همش میگفتم مهم منم مهم حرف منه ولی هیچ فایده ای نداشت

خدا نکنه چرا آخه برای خودت مرگ آرزو میکنی 

ببین خوشگلم پسرا و مردا یه اخلاقی دارن اونم اینه که وقتی بی سر و صدا غیبشون میزنه و یا سرد میشن نشونه ی اینه که دارن با یکی دیگه ارتباط برقرار میکنن.

این آقا میره دوراشو میزنه تو رو هم توی دستش نگه داشته و مثلا میبینه اون طرف پا نمیده و یا اوکی نمیشه باهاش باز برمیگرده سراغ تو و مامانت رو بهانه میکنه. 

من بر اساس تجربه میگم گلم به نظرم هر چه سریعتر تکلیفت ر باهاش روشن کن  و اگه جدی نیست بذارش کنار چون بعدا برای خودت و روحت گرون تموم میشه

چرا استوری کنی؟ یبار برای همیشه جدا صحبت کن باش یا اوکی میشه باهم شرایطو درست میکنین یا کات

تا حالا بالای ۲ هزار بار باهاش حرف زدم ولی همش ول میکنه بعد چند ماه برمیگرده دوباره سر این موضوع ول میکنه میره

کسی ک از حالا شل کن سفت کن در بیاره وقتی باهاش بری زیر ی سقف کلا میزاره میره.

الان اون باید بدوه دنبال شما وناز بکشه ن اینکه قهر کنه ومادرت رو بهانه کنه .اگه شما رو میخواد باید برای ب دست آوردنت بجنگه.

در حسرت دیدار پدری ب سر میبرم ک آخرین بار دستش توی دستم بود ولبخند روی لبش خشک شد ومنو تنها گذاشت .از وقتی رفت منم خندیدن رو فراموش کردم میشه برای شادی روحش ی صلوات بفرستی.سپاسگزارم
خدا نکنه چرا آخه برای خودت مرگ آرزو میکنی  ببین خوشگلم پسرا و مردا یه اخلاقی دارن اونم اینه که ...

دقیقا خودمم حسم همینه نسبت بهش بخاطر همین میخوام استوری های انگیزشی بزارم بسوزه

رابطمون از راه دوره حالا کاری به راه دور بودنش ندارم

چند روز قبل اینکه کات کنیم بهش یهو باهاش بحث این کردم که تو چرا واسم وقت نمیزاری؟اگه اذیتی بگو بهم بهش گفتم برو از  دوستات بپرس بگو عشقم میگه واسم وقت بزار حرف زیادی میزنه؟اونم گفت برم بپرسم درکم نمیکنن 

گفتم چرا؟گفت اونا عشقشون بهشون نزدیکه فوقش بهم میگن یکیو همینجا پیدا کن

منم بهش گفتم خب اگه دوست داری برو همونجا سراغ یکی

گفت ن من تو رو میخوام

2706