2737
2734
عنوان

تتو اسم دوس پسر قبلی😥😥😥😥😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 39492 بازدید | 167 پست
شوهر من رو دستش داره  اون میگه اول اسم خواهرمه ولی کی اسم خواهرشو رو دستش میزنه

🙂🙂

خدایاهرکسی که این امضارومیخونه همین الان یهویی اون اتفاقی که ازته دلش آرزوداره بیوفته واسش🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابا اصن رابطه ای نداشتیم ک  از دور عاشق هم بودیم من جوگیر شدم تتو زدم😂😂😂

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2731

اول اسم شوهرت چیه 

بگو ببینن میشه یه جوری تغییرش بدن به اول اسم همسرت 

شبهای هجر را گذراندیم و زنده ایم                                       ما را به سخت جانی خود این گمان نبود 
2738
شوهر من رو دستش داره  اون میگه اول اسم خواهرمه ولی کی اسم خواهرشو رو دستش میزنه

یه زنیو میشناسم از آشناهاس بهش شک دارم زن شوهر داره رو دستش تتو زده بود میگفت اول اسم پسرمه در صورتی که اصلا باور کردنی نبودو نیس برام

یه زنیو میشناسم از آشناهاس بهش شک دارم زن شوهر داره رو دستش تتو زده بود میگفت اول اسم پسرمه در صورتی ...

هیچکس اینکار نمیکنه  

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘
2706