2726

من پریودام منظم بود

ازوقتی اقدام کردم اوایل جلو مینداختم ۲یا ۳روز

حالا عقب میندازم کیست و هیچ زهرماری ندارم

پس چمه

اسپرم ها بچه نمیشه ولی پریود میپوکونه🥵😑😑🙈😏

1/11/11بهترین تاریخ عمرم بیبی چکم شب تولد امام جواد(ع)مثبت شد خدایا هزاران بار شکرت هیچ زنی در انتظار بچه نمونه و دامنش سبز بشه الهی آمین   1/12/1 صدای قلبشو شنیدم خدایاشکرت.2/1/6 سونو دادم دکتر گفت کاملا سالمی و گل دختری نفس مامان عاشقتم پرنسسم .گل دخترم ۲۷شهریور اومد بغلم،النای من عاشقتم دخترقشنگم

من سردوتابچه م اینجوری بودم تا۴ماه بعد ماه چهارم باردارمیشدم...قدیمیامیگن رحم دنبال بچه میگرده

تمام زندگیم را برای آنچیزی که ازم گرفته بودن هدردادم..  .نه برای آن چیزی بهم داده بودن....

منم پریودیام منظم بود تا اینکه اقدام کردم ۶ روز عقب انداختم ماه اول 

فکر کردم باردارم که نبودم

ولی ماه دوم باردار شدم

شاید بخاطر این باشه همش استرس داری 

استرس هم باعث میشه پریودیا عقب جلو بشه

از بعضی اتفاقا که بگذری ، دیگه نه چیزی قشنگه نه سخت! مثل مرگ یه عزیز … 🖤😞 دلتنگتم بابای مهربونم الهی دورت بگردم دارم میمیرم از غم نبودنت خدا به دلمون صبر بده خیلی سخته نبودت خیلیییی😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سردوتابچه م اینجوری بودم تا۴ماه بعد ماه چهارم باردارمیشدم...قدیمیامیگن رحم دنبال بچه میگرده

اگه میگرده خبر مرگش اسپرم قبول کنه دیگه

۱سال شد اقدامم بخدا خسته شدم

1/11/11بهترین تاریخ عمرم بیبی چکم شب تولد امام جواد(ع)مثبت شد خدایا هزاران بار شکرت هیچ زنی در انتظار بچه نمونه و دامنش سبز بشه الهی آمین   1/12/1 صدای قلبشو شنیدم خدایاشکرت.2/1/6 سونو دادم دکتر گفت کاملا سالمی و گل دختری نفس مامان عاشقتم پرنسسم .گل دخترم ۲۷شهریور اومد بغلم،النای من عاشقتم دخترقشنگم
2728
منم پریودیام منظم بود تا اینکه اقدام کردم ۶ روز عقب انداختم ماه اول  فکر کردم باردارم که نبودم ...

ن اصلا استرس ندارم

اوایل جلو میفتاد

الان هی عقب میفته بی دلیل

جوش هم زدم