2733
2734

خیاطی بلدم دوره نازک دوزی رفتم ولی دوس ندارم شغلم باشه چون خستم میکنه شمع و صابون هم بلدم ولی میخوام تریکو بافی یاد بگیرم و استارت کارو بزنم ایشالاه که موفق بشم😍

گاهی اوقات باید از کنار اونایی که با محبت هار کردی بگذری و بگی"چخه"🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه رشته ای؟ اگه دوست داشتی بگو البته!@

پرستاری

وقتی انگیزه ای برای ادامه‌ این زندگی نداشتی، به نسخه‌های دیگه ای از خودت در آینده فکر کن و به اونها فرصت زیستن بده 🤍

بچه ها من لاین مژه کامل آموزش دیدم حالا برا مدل زدن با هزینه مواد نمیدونم چطور شروع کنم؟درصدی قبول نمیکنن مبتدی هستم اجاره هم مشتری نمی‌دن

کمممممممممکم کنید راه درست چیه🌹🌹🌹🌹🌹🌹

2738
برو یه کلاس کیک پزی بعد آروم آروم شروع کن به سفارش گرفتن از فک و فامیل و در و همسایه. تا بشناسنت ...

آره حتما باید برم کلاس 

امیدوارم بتونم یه کیک پز حرفه ای بشم

یـه رفتــارایـی ازم  سـر میـزنـه که اگه یه روزقبلـش  بهـم  بگن که قـراره همچین  کاری  کنی: میگم  نه بــابــادیـگه انقـدرم اســـکل  نیـستــم😕😕
لطفا برای من درخواست بزار عزیزم

میشه منم درخواست بدم به منم بگین؟ 

یـه رفتــارایـی ازم  سـر میـزنـه که اگه یه روزقبلـش  بهـم  بگن که قـراره همچین  کاری  کنی: میگم  نه بــابــادیـگه انقـدرم اســـکل  نیـستــم😕😕
بچه ها من لاین مژه کامل آموزش دیدم حالا برا مدل زدن با هزینه مواد نمیدونم چطور شروع کنم؟درصدی قبول ن ...

بهترین راه همون درصدی

فعلا سراغ سالن‌های شیک و پیک نرو ،با اعتماد بنفس برو یه سالن بگو من مشتری بیارم درصدی حساب میکنی؟

وقتی مشتری یا همون مدل رو خودت میبری قیمت هم خودت میدی 

دیگه سالن کاری نداره ۳۰ درصدشو میگیره چه هزینه مواد باشه چه کامل

2706