2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سوال خوبی پرسیدی کیک و شیرینی بلدم بپزم ولی خیلی دوست دارم زندگیمو تغییر بدم دوباره درس بخونم نمیدونم تو این سنم میشه دوباره درس خوند کنکور داد رتبه خوب کسب کرد

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💚🌱

:) رشته تحصیلی و شغلیم ک تربیت بدنی و ورزشه 

به جز اون

کامپیوتر ادیت فیلم و فوتوشاپ و ..

ارایشگری

آشپزی و شیرینی پزی

گل آرایی و میوه ارایی

کار با نمد و عروسکای نمدی

گلسرسازی

جواهر دوزی

و ...

خود را ضعیف و کم ندان💕 تنها در این عالم ندان❤             تو شاهکار خالقی💎 تحقیر را باور نکن⛔                         بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش👩‍🎨                               زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکنن⛔                 تصویر اگه زیبا نبود😔 نقاش خوبی نیستی 🙃                                  از نو دوباره رسم کن✍️ تصویر راباور نکن⛔                خالق تو را شاد آفرید🥰آزاد آزاد افرید💃💃                              پرواز کن تا آرزو 🦋زنجیر را باور نکن⛔:)
2738

خیلی چیزا😊

میرخان: شایدهم مکرزنان؟؟                روشنک:خرد تا به زنان برسد نامش مکر میشود!!نه؟؟.....و مکر تا به مردان برسد نام عقل میگیرد!!!   میرخان:قصه هایی هم هست درمورد زنان بدکاره!!  روشنک:که نتیجه مردان بدکاره اند...!!!                 شب هزار و یکم"بهرام بیضایی"

من معلمم ،درکنارش یک سال هست ک نتورک هم کارمیکنم راضی ام .. ارایشگری هم بلدم ، خیاطی مقدماتی هم بلدم ولی درکل نتورک کاری هس ک تو هرشرایطی مانع نداره براش چون نت داخلی همیشه هست 

اموزش دروس دبیرستان اموزش فوتوشاپ و icdl البته میشه رفت سر کار که باکامپیوتر...ربط داشته باشه

و شنونده خوبی هستم 😂حرفای بقیه رو گوش میدم و درد و دل میکنم 

از لحاظ روحی نیاز دارم به دور و وریام با ذوق بگم"دیدی شد؟"🥹🥹
عالیه

😘

خود را ضعیف و کم ندان💕 تنها در این عالم ندان❤             تو شاهکار خالقی💎 تحقیر را باور نکن⛔                         بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش👩‍🎨                               زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکنن⛔                 تصویر اگه زیبا نبود😔 نقاش خوبی نیستی 🙃                                  از نو دوباره رسم کن✍️ تصویر راباور نکن⛔                خالق تو را شاد آفرید🥰آزاد آزاد افرید💃💃                              پرواز کن تا آرزو 🦋زنجیر را باور نکن⛔:)
2706