2410
2553
عنوان

خامه رو باز کردم داخلش مو بود

| مشاهده متن کامل بحث + 922 بازدید | 44 پست

يكي از دوستاي من از شركت ديگه خريد پنير بود 

ززد بهشون شكايت كرد

اونام براش همون روز چند تا بسته محصول ديگه فرستادن

البته اين ك دوستم پولدار بود و محله بالاشهر بود فكر كنم بي تاثير نبود در اين اقدام فوري

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
این که چیزی نیس ما یه بار شیرینی خریدیم توش ناخون بود باز یکی از فامیلمون خرید بال سوسک بود

وای حالم بهم خورد منم یه بار شیرینی خریدم بازم توش مو بود لعنتیا دقت نمیکنن کوفتشون بشه این همه پول میدیم

من پنیر و خامه هم‌میگیرم خوبه،مثل میهنه تقریبا

اره میهن هم خوبه همه چیزش

ولی پنیر و خامه رامک رو امتحان نکردم فقط شیرش که خیلی خوبه مخصوصا با نسکافه

قد:۱۷۵    وزن اولیه ۹۴    وزن فعلی ۷۰    وزن هدف ۷۰   و تامامممممممممممممممم😄💪🏻💪🏻
2714
آی باریک اللله صباح بود دیدی همشون تلخن پس

😁😁😁😁

رنگشم سفید نبود، یکم به زرد میزد، من همون یبار خریدم و دیگه سمتش نمیرم، البته همه محصولاتش بد نیستا

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 👊🌱 هم مرگ بر جهان شما نیز بگذرد... هم رونق زمان شما نیز بگذرد... بادِ خزانِ نکبتِ ایّام ناگهان... بر باغ و بوستانِ شما نیز بگذرد... در مملکت چو غرّشِ شیران گذشت و رفت... این عوعو سَگانِ شما نیز بگذرد... آن کس که اَسب داشت غبارش فرو نشست... گَردِ سُم خَرانِ شما نیز بگذرد.... شب همیشه شب نمی‌مونه ✌️😇🌞🌄
وای حالم بهم خورد منم یه بار شیرینی خریدم بازم توش مو بود لعنتیا دقت نمیکنن کوفتشون بشه این همه پول ...

واقعا من تو بیسکوت ساقه طلاییم مو دیدم شاید باورت نشه

اگر دیدی جوابتو ندادم بدون من همین یه سیم کارت بیشتر ندارم یه کاری نکن برم از سیم کارت ذخیره ام (مادر بزرگم) استفاده کنم 🥴🙈😑
خیلی چرب و خوشمزست شانس توعه دیگه ولی خب ممکنه به هزارطریق اون مو رفته باشه اون تو بقیه خامه ها طع ...

نمیدونم والا پولو میگیرن آشغال میدن خدا لعنتشون کنه

2706