2726
عنوان

خامه رو باز کردم داخلش مو بود

926 بازدید | 44 پست

سلام دوستان چند روز پیش از فروشگاه خامه پاک خریده بودم امروز بازش کردم داخل خامه موی مرد توش بود حالم بهم خورد 

خامه پاک نخرید لطفاً

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خامه صبحانه؟ یا خامه زده ی شیرینی؟

اگ امضامو خوندی برگرد بوگو وااااای چ امضای باحال و پرمحتوایی داری ک یکی ببینه بیاد بخونه اسکل شه بش بخندیم  روانیم اودتی                                                                                                                                                                                                                                                                           

این که چیزی نیس ما یه بار شیرینی خریدیم توش ناخون بود باز یکی از فامیلمون خرید بال سوسک بود

اگر دیدی جوابتو ندادم بدون من همین یه سیم کارت بیشتر ندارم یه کاری نکن برم از سیم کارت ذخیره ام (مادر بزرگم) استفاده کنم 🥴🙈😑

خیلی چرب و خوشمزست

شانس توعه دیگه ولی خب ممکنه به هزارطریق اون مو رفته باشه اون تو

بقیه خامه ها طعم آب میده و اصلا انگار نه انگار

قد:۱۷۵    وزن اولیه ۹۴    وزن فعلی ۷۰    وزن هدف ۷۰   و تامامممممممممممممممم😄💪🏻💪🏻

فعلا خامه صباح دوست دارم 

ولی خامه کاسه ای گردها خیلی خوشمزه ای تو شهرمون هر جایی گیر نمیاد

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
من یه مارک خریدم انگار زهر مار بود تلخ تلخ 

صباح منم خریدم تلخ بود 😑

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 👊🌱 هم مرگ بر جهان شما نیز بگذرد... هم رونق زمان شما نیز بگذرد... بادِ خزانِ نکبتِ ایّام ناگهان... بر باغ و بوستانِ شما نیز بگذرد... در مملکت چو غرّشِ شیران گذشت و رفت... این عوعو سَگانِ شما نیز بگذرد... آن کس که اَسب داشت غبارش فرو نشست... گَردِ سُم خَرانِ شما نیز بگذرد.... شب همیشه شب نمی‌مونه ✌️😇🌞🌄
2706