2703
2553
عنوان

کدوم خونه برای زندگی بهتره

290 بازدید | 26 پست

دوتا خونه کنارهمه پس از نظر منطقه فرقی ندارن...و دوسال اول زندگی قراره اونجا بشینیم و اجاره هم نمیدیم

خونه اول: اتاق و پذیرایی بزرگ و دلباز،اما آشپزخونه به شدت کوووووچیک،و یکم قدیمی، حموم و دستشویی باهم ،اشپزخونه به حدی کوچیک که جا واسه ماشین لباسشویی نداره،کابینت داره اما روکابینتی نداره اما خب تو اتاق کمد دیواری داره

خونه دوم: آشپزخونه بزرگ و تمیز،سرامیک شده 

یه دونه اتاق و یه پذیرایی خیلی کوچیک  (پذیراییش اندازه یه فرش سه در چهاره کلا)و یه خورده دلگیرع 

کدوم رو انتخاب میکردین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خونه اول

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
2714

2

به هیچ وجه درخواست دوستی قبول نمیکنم                                 الهم صلی علی محمد وآل محمدخدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
2706