2733
2734
عنوان

پشیمونی بعد از عمل بینی 😭📸

| مشاهده متن کامل بحث + 55365 بازدید | 724 پست
نه خیالت راحت خودتم میتونی مطبش تحقیق کنی از مریضاش فقط مریضای ۲ماه به بالاشو ببین نه دوهفته ایا رو ...

مرسی گلم فقط برای بینی استخونی هست یا گوشتی؟؟؟

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
ب نظرت من میتونم با دو تا بچه ی یک و نیم و ۵ ساله؟ همسرم کمک میکنه حالا شاید مامانم دو روز بیاد

ببین بعد عمل اگه مث من خیلی ضعیف نباشی ۴روزه سرپایی ولی خب بینیت نباید ضربه بخوره و چیزای سنگین بلند نکنی حالا نمیدونم شامل بچه بغل کردنم بشه یا نه با این اوصاف ببین بچه هات آرومن یا شلوغ خدایی نکرده نکوبن تو بینیت!

من لکم👩 لک یعنی قوم اصیل ایرانی👩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدا سرت منم اصلا عکس نمیزارم. هزینه اش چقد شد؟ 

تو پیجشون نگاه کنین عکس زیاد دارن که واقعا هم شبیه به خود مریضاشونه یعنی فوتوشاپ و اینا نداره

البته بیشتر سبک کارشون طبیعیه و فانتزی اصلا عمل نمیکنن اگه خیلی اصرار کنین بر نیمه فانتزی تاکیدشون رو سلامت تنفس و ایناس یعنی اگه ببینن ممکنه تنفس اسیب ببینه دیگه عمرااااا نیمه فانتزی عمل کنن

پیجشونم اینه drmilani1

2731

استاتر رو بینیت قوز داری ؟؟

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2738
تو پیجشون نگاه کنین عکس زیاد دارن که واقعا هم شبیه به خود مریضاشونه یعنی فوتوشاپ و اینا نداره البته ...

دکتر شما متخصص گوش و حلق و بینی بودن؟ شنیدم بعضی از دکترا متخصص نیستن

ای کاش میشد خدا رو بغل کنم بگم مرسی مهربون❤️
اره هم ثوزه هم یکم فرورفتگی زنگ زدم گفتن خوب میشه

اره همون فقط‌تو چشمم اومد وگرنه بقیه جاهاش اوکیه

مرسییی

تو پیجشون هم نمونه کار زیاد دارن واقعا هم شبیه مریضاشونه یعنی فوتوشاپ و اینا نداره سبک کارشونم طبیعیه فانتزی اصلاا عمل نمیکنن اگه خیلی اصرار کنین ممکنه نیمه فانتزی عمل کنن که اونم تاکیدشون روی تنفس و سلامتیه اگه ببینن ممکنه بینی اسیب ببینه نیمه فانتزی عمل نمیکنن

اخ خداکنع من مامانم همش حس ترحم داره یه جوری نگام می‌کنه میگه تو دیگه دختر من نیسی کلا عوض شدی  ...

عزیزم هیچکس به چهره جدیدت عادت نداره

خودت بچه نداری؟؟

ما مامانا همه جیه بچه هامونیم

دست خودمون نیست منم خوشم نمیاد بچم بزرگ شد عمل کنه 

حسین جان؛پسرانت همگی نام علی بنهادی….جان عالم به فدای دل بابایی تو❤️
2706