2737
2734
عنوان

پشیمونی بعد از عمل بینی 😭📸

| مشاهده متن کامل بحث + 55370 بازدید | 724 پست
جدی خدا کنه من گفتم ورمش بخوابه بیشتر می‌ره بالا

من به دکترم خیلی سفارش کردم که سربالا دوست ندارم بعد روزی که گچمو باز کرد گفتم دکتر این چقدر سرش بالاست گفت حالا پفش بخوابه میگی سرش بیشتر از این پایین نیاد دیگه😅

تا وقتی نفس میکشی یعنی خدا بهت امید داره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۴ سال تو سایت بودم عصبی نشدم امشب اعصابم داغون شد

😂😂😂😂😂

و‌تنهایی‌تقدیر‌‌آدم‌هایی‌ست!که‌درقلب‌شان‌قبرستانی‌از‌حرف‌های‌ناگفته‌‌دارند. دریا‌تنها‌قاتلیه‌که‌محاکمه‌نمیشه((:
2731

چقدر عالی شده مبارک باشه قبلشم میزارین

و‌تنهایی‌تقدیر‌‌آدم‌هایی‌ست!که‌درقلب‌شان‌قبرستانی‌از‌حرف‌های‌ناگفته‌‌دارند. دریا‌تنها‌قاتلیه‌که‌محاکمه‌نمیشه((:
2738
الان یه عکس قبل و بعد میزارم

مرسی قشنگم 

بینیت هم قوز داشته هم افتادگی نوک  خیلی خوبشده ک

اره خوب شده ولی کل چهره صورتمو ترکیبشو بهم ریخته چشام فاصله گرفته لبام همینجور گونه در آوردم ابروهام مژه هام همه ریخته شدم شبیه مومو

اره خوب شده ولی کل چهره صورتمو ترکیبشو بهم ریخته چشام فاصله گرفته لبام همینجور گونه در آوردم ابروهام ...

کاش ی عکس از خودت میذاشتی

2706