2737
2739
عنوان

میترسم بچم بمیره خدایا😭😭

4255 بازدید | 84 پست

سلام از جمعه بچم سرما خورده ۱۵ماهشه لب به غذا نزده فقط آب میخوره شیر میخوره بالا میاره یکسره درحال بالا آوردنه وتب می‌کنه دستم خالی بود نتونستم ببرمش دکتر بچم آنقدر بیحاله فقط جون نداره راه بره من دارم میمیرم از غصه 😭😭ای کاش من بمیرم تازه پول رسید دستمون میترسم تا فردا ببرمش دکتر بمیره بچم 😭😭😭

برات دعا میکنم نگران نباش

میشه برای شفای پدرم و مادرم و سلامتیشون دعا کنین لطفا  برای سلامتی و خوش قدمی نی نی توراهیم هم دعا کنین برام دعا کنین زندگی خودم و خانوادم به آرامش برسه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ببر بیمارستان ‌‌اونجا کمتره هزینه

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

بره بیمارستان کودکان اونجا آمپول و احتمالا سرم میزنن و خوب میشه بعد که خوب شد تقویتی بده بهش آب قلم  و ماهیچه و پاچه و پنج شیره مغزها تا جون بگیره

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2706