2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یسری آزمایش دادم،منتظر جوابشم،اگه مشکل داخلی نداشتم میرم روان پزشک،😞من اضطرابم از کمالگراییم میا ...

خوب اول باید روی کمال گراییتون کار کنید خوب

با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم
2731
موفق باشید .دارو ها رو که خودتون دیگه ازبرید.من هالیپریدون نیم با ایمیپرامین ۲۵ خوردم

شما تو خانوادتونم کسی هست ک اضطرابی باشه؟من مامانم مقداری استرسیه،همش میگم شاید ژنتیکیه و درمان نمیشم🥲

خسته تر از خسته:/
خوب اول باید روی کمال گراییتون کار کنید خوب

من همینجوری بزرگ شدم،کلا مامانم سخت گیر بوده،برا همین سختمه بخوام کلا عوض شم🥲نمیدونم چیکارش کنم

شما تو خانوادتونم کسی هست ک اضطرابی باشه؟من مامانم مقداری استرسیه،همش میگم شاید ژنتیکیه و درمان نمیش ...

ی مقدار استرس رو که همه دارن.نه کسی مثل من نبود.

من همینجوری بزرگ شدم،کلا مامانم سخت گیر بوده،برا همین سختمه بخوام کلا عوض شم🥲نمیدونم چیکارش ک ...

کمال گرایی هم تا حدی خوبه و آدم رو وادار به تلاش میکنه.شما ورزش رو امتحان کردین.

2738
کمال گرایی هم تا حدی خوبه و آدم رو وادار به تلاش میکنه.شما ورزش رو امتحان کردین.

بعضی وقتا پیاده روی میکنم،منتها همش تو سرمه ک باید ی چی بخورم تا خوب شم:/اینش بد

بعضی وقتا پیاده روی میکنم،منتها همش تو سرمه ک باید ی چی بخورم تا خوب شم:/اینش بد

بهتون توصیه میکنم ورزش رو در کنار دارو امتحان کنید ببینید چقدر زندگیتون تغییر میکنه و لذت بخش میشه.پیاده روی تا تند نباشه و ضربان قلب بالت نره ورزش محسوب نمیشه.

باسلام...

بنده مشاور کارشناس طب سنتی هستم 🙋‍♀️

نحوه ی کار ما طب سنتی گیاهی و اصلاح مزاج از طریق عصاره گیاهان موثر است. 🌱

☆مشاوره تلفنی کاملا رایگان صورت میگرد.☆

بیماری هایی همچون:

●تیرویید 

●کبد چرب

●مشکلات گوارشی(نفخ،ریفلاکس،ترش،یبوست،پرخوری عصبی)

●مشکلات خونی

●بلغمی

●اضافه وزن

●افزایش وزن

●میگرن

●دیابت

●افسرگی،استرس، اضطراب

و.....

درصورت تمایل به مشاوره ما لطفا اطلاعات فرم زیر را پر کرده یا به شماره 09147024058 پیام دهید.و منتظر تماس از طرف مشاور باشین....👇👇👇👇👇🎈

https://formafzar.com/form/cggkm