2737
2734
عنوان

ضامن شدم و وام گیرنده قسطاشو نمیده....

| مشاهده متن کامل بحث + 4779 بازدید | 83 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ضامنا من بودم و باباش هر دو هم فیش حقوقی دادیم و حقوق مستمر داریم آخه باباشه به نظرت بازم از من کسر ...

برااینکهنگرانیت کم بشه برو بانک شماره وکیل بانک را بگیرازش بپرس 

یعنی اینطرف که ضامنش شدی خونه زندگی نداره یا فراریه برو بگو یا پولت را میدی یا حسابت را میرسم بالاخره یک جوراذیتش کن 

ماهم ضامن یکی شدیم اماان بچه ش مشکل داشت خرج بیمارستان میکرد و قسطاش عقب افتاده بود و نمیتونست پرداخت کنه ما به برادرهاشم گفتیم ناخودمون مشکل داریم و شمااقوامش هستید ما روی رفاقت ضامن شدیم الان جلو همه حسابمون بسته س اینقدر فشار اوردیم تا رفت بانک و مبلغ باقی مانده را بانک براش اقساطش را بیشتر کرد و شروع کردن به دادن قسط ها حتی دادگاه هم رفتن هزینه وکیل هم به قسط ها اضافه شده بود

2731
یعنی به نظرت بستگی به بانکی که وام گرفته ازش داره درسته؟

ببین هر بانکی فرق داره یکی میاد جلو حساب مسدود میکنه 

یکی میاد موجودی برمیداره از ضامن 

یکی میاد از همه ضامن هابرمیداره یکی هم از همه 

شمااگه چک داده باشی بهتره فیش حقوقی هم نمیتونن کاری کنن اگه کارمند دولت باشی وکسر حقوق داده باشی باکسر حقوق خیلی راحت از حقوقت برمیدارن 

برااینکهنگرانیت کم بشه برو بانک شماره وکیل بانک را بگیرازش بپرس  یعنی اینطرف که ضامنش شدی خونه ...

آخه طرف من آدم خیلی اراذلی هست نمیتونم باهاش در بیوفتم.... اشتباه بزرگی کردم واقعا

2738
سرپرستی بانک یعنی رئیس بانک؟

نه 

سرپرستی هر بانک ؛ شعبه ی اصلیه که به بقیه ی شعبه ها نظارت میکنه 

و مثلا اگه کسی شکایتی داشته باشه ؛ میره اونجا 

به خودشون بگو   : تلفن و آدرس سرپرستی رو بدین میخام برم شکایت ( تا شاید بترسن ) 

اگه ندادن از ۱۱۸ یا نت هم میتونی پیدا کنی 

راهش وکیل و البته اولش به رئیس شعبه مراجعه کنید توضیح بدید شاید راهی بهتر  نشونتون داد

موفق باشی  جواب خوبی همیشه بدی بوده

متاسفانه

.single.          هستم اگر می روم خوشتر ازین پند نیست  //  بسته به زنجیر را لیک خوش آیند نیست // //  عمر گذر کرده را غرق تماشام شدم////سینه کشان همچو موج، راهی دریا شدم//☆ https://rubika.ir/kia365365                    ali365365kia@gmail.com
2706