2726
عنوان

ترس کودک

418 بازدید | 21 پست

دخترم ۱۸ماهشه،از صدای راه رفتن پای همسایه بالایی میترسه،یا از صدای کبوترای پشت پنجره،همش با ترس میگه صدای چیه،تی وی یا کوشی روشن میکنم نشنوه ولی حساس شده،همش وحشت داره،چیکار کنم ترسش بریزه؟ الان یه هفتس شبا از ترس میچسبه به من نمیذاره بخوابم

بچه منم تا از طبقه بالا صدا میاد سریع میدوعه طرفم میگه صدا چی بود 

من بچم اینجور نبود ۴ ماه پیش اتاقش بود بازی میکرد لامپ یهو افتاد فیوز پرید برقا رفت صدای ترکیدنم داد همون لامپ از اون وقت خیلی ترسو شده 

کاربر بسیار قدیمیم ک شب تاپیک زدم برا خوزستان💔 گوشی ب دست و چشم گریون خوابم برد❤صبح پاشدم دیدم کاربریه عزیز و نازنینم ب فنا رفته دلم برایت تنگ است کاربریه عزیزتر از جان💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر من از صدای جاروبرقی و دستگاه مخلوط کن میترسید 

تا روشن میکنم بغلش میکنیم میخندیم یادش میره 

یکی جارو میزنه یکی بغلش میکنه 

تازگیهام جارو برقی شده اسباب بازیش 

انقدر بهش ور میره 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2728

دای پسر من ک ۷ماهشه از اول میترسید مثلا یهو بی صدا تو اتاق باشی چشمش بیوفته میترسه دختر خواهر شوهرمم چند بار ترسوندنش یهو از پشت میاد پخ میکنه انگار این همسن خودشه چنبار دعواش کردم دیگه نترسوند ولی ترس بچم بیشتر شد ...چتد روز پیش طوطی اومد رو صورتش نشست چنگش انداخت ازون روز طوطی از قفس میاد بیرون از ترس جیغ میزنه دیگه اروم نمیشه امروزم که گفتم چرا اشغال میخوری خیلی ترسید تا شب سست بود اعصابم خورد شدش نمیدونم چیکار کنم همش وقت بی وقت با خنده صداهای یهویی در میارم یکم بهتر شده بود تا این طوطی خیر ندیده ترسوندش

خدای منم بزرگه...
سلام حرز کبیر امام جواد رو تهیه کنید بندازید گردنش ترسش رفع میشه اگه مدتی رفع شد دوباره عود کرد بهتو ...

حرز امام جواد داره پسر من یه مدت پیشش بود اون یکی راه حل چیه؟؟؟؟

خدای منم بزرگه...

یادم نیس اخه بخاطر ترس نبود بخاطر چشم نظر گذاشتم پیشش....یه دعا بود مادر شوهرم داد بهم گفت حرز امام جواده واسه چشم نظر بزار پیشش یه مدت اصلا بازش نکردم بعد دقت ک کردم دیدم پشتش دعا داره (ازین دعا خطی هاااا)ترسیدم ازش پرسیدم گفت نمیدونم به منم کسی داده گفته چشم نظره بزار پیشش نگران نباش ...من ولی ترسیدم الکی گفتم پیششه ولی دیگه نزاشتم اخه یجوری بود 

خدای منم بزرگه...
شما از دعا سر در میارین ازینایی که شماره و خط دارن؟؟

علت ترسمون این هست که جنی که مسلط شده بهمون میاد پیشمون روح هم احساسش میکنه شروع به ترسیدن میکنه با کوچکترین چیزا میترسیم اگه جن رو دفع نکنیم ترسه رفع نمیشه که هیچ بدتر میشه

یادم نیس اخه بخاطر ترس نبود بخاطر چشم نظر گذاشتم پیشش....یه دعا بود مادر شوهرم داد بهم گفت حرز امام ...

حرز کبیر رو بدید رو کاغذ اچهار چاپ کنن بندازید گردن پسرتون قطعا ترسش از بین میره

2706