2726

اینکارو نکنیااااااا

هردوشون همو دفع میکنن

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم

زینک مانع از جذب آهن میشه

فردا از یه دکتر داروخونه سوال کن

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آهان پس یه شب زینک بخورم یه شب قرص آهن؟

ببین از یه دکتر داروساز اینو سوال کن

یه بار که میری داروخانه یه چیزی بخری، بگو یه لحظه یه سوال از دکتر داشتم. و ازش بپرس. جواب میدن همیشه. 

چون من خوندم یه جا که دوره مصرف اینا باید جدا باشه. ولی نمیدونم چقدر علمیه. برای همین میگم از داروساز بپرس