2703
2553

مامانم چند شب پیش فشارش ۹ بود و سرش درد میکرد هر کاری میکردن فشارش بالاتر نیومده تا رسوندنش بیمارستان بخاطر جابجایی و خسته شدن فشارش بیشترم افت کرده بوده ظاهرا عرق میکرده و هوشیاریشو برای دقایقی از دست داده بوده بعد متوجه شدن فوق العاده کم خونه یه کیسه خون بهش تزریق کردن فشارش هنوزم نرمال نرمال نشده یعنی سکته بوده یا علائم افت فشار خون بوده؟؟؟؟ 

بعد تو خونه چه رعایت غذایی داشته باشه؟ نیاز هس دکتر خاصی ببریمش خیلی نگرانشم

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سکته درد داره  قفسه سینه و کتف درد شدیدی میگیره

فک نمیکنم درد داشته

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻
2720
دکترو که حتما ببرین  متخصص داخلی زیر نظر ابشون باشه

دکتر قلب چی خیلی نگرانم نکنه خدایی نکرده زبونم لال سکته دیگه کنه

بردین دکتر نوار قلب نگرفت؟؟

چرا همون موقع گرفتن گفتن باید آنژیو بشه الان میگن اول ببرین دکتر مغز و اعصاب بعد آنژیو بشه

چرا همون موقع گرفتن گفتن باید آنژیو بشه الان میگن اول ببرین دکتر مغز و اعصاب بعد آنژیو بشه

خب ببرین دیگه عزیزم حتما احتیاج بوده 

شاید نوار مغزی میخان بگیرن ی موقع خدای نکرده خونریزی داخلی نداشته باشه

2714
یعنی فشار ۹ انقدر بده؟؟؟؟

خود ۹ اونقد بد نیس زیر ۹ بده ولی مامانم سر دردم همراهش داشته و اشتهاش اون روز کم بوده بعد چون زودم خسته میشه یهو افت فشار بدی پیدا کرده حتما اون موقع به پنج یا شاید کمتر رسیده خدا فقط رحم کرده