2410
2553
عنوان

لاغری

| مشاهده متن کامل بحث + 651 بازدید | 45 پست
اول از همه هدف داشته باش و اراده  بعد کالری شماری و رژیم اصولی و زمان تعیین نکن برای لاغری بع ...

البته من باشگاه هم میرم ولی تو خونه هم میتونی ورزش کنی یا برقصی روزی ۱ ساعت حتما فعالیت داشته باش 

غذات رو حتما تو پشقاب بکش و فقط همون رو بخور و لقمه رو آروم بجو تا زودتر سیر بشی مثلا اگر ۶ قاشق برنج آنقدر آروم بخور که خسته بشی بلند بشی و اگر دلت چیزی خواست حتما حتما حتما بخور ولی کم مثلا دلت پفک خواست یه دونه نهایت دوتا بخور که هوست بخوابه

اگر کالری شماری میکنی مثلا اگر امروز ۱۳۰۰ خوردی فردا ۱۱۰۰ بخور روز بعد ۸۰۰ روز بعد ۱۴۰۰ همینطور متغییر که بدنت عادت نکنه و استوپ کنی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
من قدم ۱۶۰ وزنم ۵۷.۵ ولی لاغر دیده میشم  بنظرتون چکار کنم که حداقل توپر باشم این وزن برا قدم م ...

تاپیک منو در مورد گین آپ بخون

اگا میخوای چاق  و تو پر بشی بهترین راهه

چه ورزشی نگار

من اوایل فقط پیاده روی اونم تو خونه چون بچه کوچیک داشتم ولی یکساعت تند داخل اتاق راه میرفتم ولی چون سوخت و ساز بدنم پایین بود به خاطر زیادی چربی رفتم ایروبیک تا حداقل سوخت و سازم بیشتر بشه و زود وزنم کم شد

چجوری چیا میخوری منم دیگه بریدم 😭😭

من همیشه فکر میکردم خیلی کم میخورم غذام کم بود ولی وزنم کم نمیشد دیگه گریم گرفته بود کالری شماری که کردم متوجه شدم کالری مصرفیم خیلی بیشتر از حد لاغریه و اینکه بدنم اصلا عضله نداشتو بیشتر چربی بود سوخت و سازم کم شد الان همه چی میخورم ولی با شمارش کالری

خوشبحالت شما روزی چند تا کالری مصرف میکردی که انقد وزن کم کردی؟ 

روزی 1200کالری 

از همین نی نی سایت یاد گرفتم برای لاغری وزن ضربدر 20منهای صد البته دکتر هم رفتم بهم برنامه داد اونم تقریبا روزی 1300کالری مصرفی پیشنهاد داد 

2706