2726

شوهرم میگه مشکلی ندارم 

اما من سختمه

گاهی میبینم دوچرخه سوارها گه خانمن  رو میگم چه اعتماد بنفس دارن من خیلی حس خوبی ندارم 

حس میکنم همه نگام می‌کنند 

نظر شما چیه ۳۷ سالمه 

به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهام دعوات بشه، تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌

اصلا جلف نیست خیلیم قشنگه

وزن اولیه:۷۰ وزن هدف:۶۰  وزن فعلی: ۶۴ ددلاین: عید ۱۴۰۲شروع رژیم:۲۳دی۱۴۰۱    توی کتاب پلنگ های کافکا نوشته بود: "از خودم شرمنده شدم وقتی فهمیدم زندگی یک جشن بالماسکه بود در حالی که من با چهره واقعی ام در آن حاضر بودم..."

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه خیلیم باحاله  من با پسرم زیاد دوچرخه سواری میکنیم

مردها نگاه نمی‌کنند؟  سختت نیست؟ 

به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهام دعوات بشه، تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌
خیلی اعتماد بنفسشو ندارم 

اره چون برای زنا بد نشونش دادن..با دوچرخه سواری  فرهنگسازی میکنی هم خودت حالت خوب میشه هم دخترای دیگ جرئت پیدا میکنن تورو میبینن

وزن اولیه:۷۰ وزن هدف:۶۰  وزن فعلی: ۶۴ ددلاین: عید ۱۴۰۲شروع رژیم:۲۳دی۱۴۰۱    توی کتاب پلنگ های کافکا نوشته بود: "از خودم شرمنده شدم وقتی فهمیدم زندگی یک جشن بالماسکه بود در حالی که من با چهره واقعی ام در آن حاضر بودم..."

چه جلفی؟ از هر طرف نگاه کنی، یا ورزشه، یا وسیله نقلیه، یا وسیله‌ی تفریح... کجاش جلفه؟

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2706