2733
2734
عنوان

نوزاد ۶ماهم خیلی جیغ میزنه،چرا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 113 بازدید | 22 پست
اگ فریاد بچت بخاطر اینه ک چیزی رو میخاد هرگز بهش نده چون این عادت میشه براش برای چیز های ک میخواد جی ...

نه بابا،کاش یچی بخواد،نه جیغ الکی، بعد وقتی جیغ میزنه اصلا صداتو نمیشنوه😐هرچی حرف میزنم اون بدتر صداشو بالا میبره

نه بابا،کاش یچی بخواد،نه جیغ الکی، بعد وقتی جیغ میزنه اصلا صداتو نمیشنوه😐هرچی حرف میزنم اون بدتر صد ...

صداتو آروم کن که بخاطر شنیدن حرفات مجبور شه آروم شه

بسم الله. دانشجوی پزشکی 💟 متعهد به کارم و مردمم 🤞🏻 من برای داشته هام جنگیدم و تلاش کردم خدایا هدیه هاتو از من نگیر♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرم بچشو میزاشت ،خیلی زود حرف زد، چیکار کنم دیگه بهمون ۲دقیقه ارومه. هیچیش نی اخه، غذا خورده، جی ...

دندونشه، روغن زیتون بمال، حداقل باید دو سه ساعت تو روز بغلش کنی، تماسه خیلی آرومش میکنه

بعضی بچه ها هستن، به گوش دادن عادت کنن حرف نمیزنن 

دندونشه، روغن زیتون بمال، حداقل باید دو سه ساعت تو روز بغلش کنی، تماسه خیلی آرومش میکنه بعضی بچه ها ...

اره تو بغلم خیلی ارومه ولی خسته میشم میزارمش دوباره غش میکنه از گریه

2728
نه بابا،کاش یچی بخواد،نه جیغ الکی، بعد وقتی جیغ میزنه اصلا صداتو نمیشنوه😐هرچی حرف میزنم اون بدتر صد ...

ای جانم😍🥰😘😘

کاریش نداشته باش بابا درست میشه

بچه ها هر روز یه رفتار جدید دارن

به کل نشنیده بگیر وقتی بدون مشکلی داره جیغ میزنه

زیاد تو بغلت نگهش دار زیاد توجه و محبت کن 

اره تو بغلم خیلی ارومه ولی خسته میشم میزارمش دوباره غش میکنه از گریه

عهههههه خب پس بغل میخاد کههههه

تا یکسالگی کلا تو بغلت بزرگش کن مامانشی گلم تو دارو دنیا تو رو میشناسه عاشقته رفته رفته وابستگیش کمتر میشه

فعلا بدون هیچ قید و شرطی بزار تا یکسالگی تو بغلت کیف کنه😍😍😍🥰🥰🥰

2738