2726
عنوان

اقدامی های بهمن ۱۴۰۱ بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 58749 بازدید | 7097 پست
عسل جان من مثل شما اینجوری شدم ماه قبل  ولی با این تفاوت که من بعد هاله بی بی سریع از دادم&nbs ...

چ جالب نمیدونستم 

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...🥺🙏          خدایا شکرت برای معجزه زندگیم😍😍           جگرگوشه ام🩵چشمانم خیره به راهت مانده  🩵بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم🩵 با عطر تنت مست تر می شوم🩵 اصلا با تو دوباره متولد می شوم🩵 من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🩵        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۲۵ سالمه  ماه دوم اقداممه  ماه اول یه بارداری پوچ داشتم

ب سلامتی عزیزم انشالله این ماه مثبت میشی🙏😊

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...🥺🙏          خدایا شکرت برای معجزه زندگیم😍😍           جگرگوشه ام🩵چشمانم خیره به راهت مانده  🩵بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم🩵 با عطر تنت مست تر می شوم🩵 اصلا با تو دوباره متولد می شوم🩵 من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🩵        
ب سلامتی عزیزم انشالله این ماه مثبت میشی🙏😊

ممنون عزیزم انشالله شما هم مثبت میشی این ماه من به لتروزول ایمان دارم 

الانم اگه تا شش ماه باردارنشم خودم آزاد میگیرم و میخورم 

2728
عسل جان من مثل شما اینجوری شدم ماه قبل  ولی با این تفاوت که من بعد هاله بی بی سریع از دادم&nbs ...

خب بعدش دکتره بهت چی گفت چیکار کنی؟ یعنی گفت ماه بعد اقدام کن یا نه؟؟

اولین بارت بود اینجوری شدی؟؟یعنی اولین باره سقط کردی

دلم بلندترین نقطه از زمین را می خواهد! جایی که به تو‌ نزدیکتر باشم و هوایی را نفس بکشم که تو حوالی آن هستی ! می دانم از رگ گردن به من نزدیک تری! ولی قلب بی قرارم دست و دلش می لرزد ! کاش ابری بودم زیر دستانت یا هوایی بودم در پهنای آسمانت ! خدای من حواست به من باشد ! من ب سبک خودم نزدیک شدن به تو را میخواهم !               ❤️

دارویی چیزی نداد بهت؟؟الان دارو چی مصرف میکنی

دلم بلندترین نقطه از زمین را می خواهد! جایی که به تو‌ نزدیکتر باشم و هوایی را نفس بکشم که تو حوالی آن هستی ! می دانم از رگ گردن به من نزدیک تری! ولی قلب بی قرارم دست و دلش می لرزد ! کاش ابری بودم زیر دستانت یا هوایی بودم در پهنای آسمانت ! خدای من حواست به من باشد ! من ب سبک خودم نزدیک شدن به تو را میخواهم !               ❤️
سه تا برنامه راجب قبل بارداری دارم.دوتاش امروز روزده بود تخمک‌گذاری.سیکل من مرتب نیست.ماه قبل ۳۵روزه ...

والا نمیدونم فداتشم. ولی ب نظرم دکترتو عوض کن. منم تو رفتن ب دکتر دوسال مقاومت کردم گفتم خودم باردار میشم. ولی نشدم. وقتمو هدر داده بخدا.

الان حداقل رفتم دگتر اگر طبیعی شدم هیچ. اگر ن میرم امپول بده قرص بده.شمام دکترتو عوض کن گلم

باید سیکل هات بشه ۲۸. ۲۹ روزه تا بتونی روز تخمک گذاری احتمالیتو پیدا کنی

این دکتره برای این ماه ک پریود شدم لتروزول نوشت که از روز سوم بخورم.و روز ۱۲گفت برو سونو.دیکه هیچی ن ...

خب شپا از همون سوم قرصتو بخور. ولی از همون روزی ک لک شدی پریودتو حساب کن.

امروز میشه سومین روزت درسته؟؟؟

استفاده کن طبق دستور پزشک

بعد روز ۱۲ برو سونو

انشالله ک مشگلی نداری اگرم باشه با دارو حل میشه

اینطوری بهتره ک دنبال درمان بری تا زودتر نتیجه بگیری. 

سعی کن با همسرت صحبت کنی بگی من اینطوری کلی غصه میخورم پریودم منظم نی. خلاصه راضیش کن

حالا من برم شهرستانو برگردم اگر دکتر خوب پیدا کردم میرم پیشش اگر نه ک این ماهو ب خودم استراحت میدم، ...

عزیزم من ۱۶ سیکلم. دیشب فقط رابطه داشتم ک بعید بدونم

عملا این ماه ب خودم استراحت دادم. بخاطر شرایطی نشد ک کلا اقدام بریم.

چون سیکلم ۲۸ روزه یا ۲۹ روزس فک کنم دیشب ک ۱۵ بود دیر بوود دیگه

تا ماه بعد توکل برخدا

من عصبانی باشم میخورم همین الانم باز گشنم شد خرما خوردم.ازاین بابت خوبم فقط حوصلم نمیشه چیز مقوی بزا ...

الهی عزیزم.... بخدا هممون هم دردیم

منم خیلی دلم بچه میخواد

خوش بحال کسایی ک ناخواسته همون اولش باردار میشن☹️

خانوما من بی بی چک منفی دیروز موعدم‌بود  بنظرتون امکانش هست بی بی چک مثبت شه یا نه اگه باردار ...

عزیزم اگر پریود نشدی تا دو روز اینده

دوباره بی بی با اولین ادرار صبح بزن انشالله ک خیره

ممنون عزیزم انشالله شما هم مثبت میشی این ماه من به لتروزول ایمان دارم  الانم اگه تا شش ماه بار ...

عزیزم لتروزول برای چیه؟

منم میتونم بخرم اازاد مصرف کنم؟

من دکتر رفتم ولی ققط بهم پودر اینوفولیک داد. هیجی نداد

خانمهایی که اقدام هستید و هنوز موعد پریودتون نشده که بدونید باردارید یا نه، با روزه چیکار میکنید ؟ میگیرید یا نه ؟ اونایی که مقید به روزه هستن جواب بدن لطفا

لطفاً برای حاجت روایی پدر و مادرم صلوات بفرستید انشالله خودتونم حاجت روا بشین.
والا نمیدونم فداتشم. ولی ب نظرم دکترتو عوض کن. منم تو رفتن ب دکتر دوسال مقاومت کردم گفتم خودم باردار ...

باشه عزیزم مرسی🌹

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706