2733
2734
عنوان

اقدامی های بهمن ۱۴۰۱ بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 58756 بازدید | 7097 پست
من انگار میخوام دوباره پریود بشم.روز۱۵هستم.از سیزدهم اینجوری میبینم.خون نیست اصلا شبیه لکه ورگه های ...

بخدا انقد علائم عجیب غریب دیدیم ک دیگ نمیدونیم چی ب چی ب چیه 

منک نمیتونم خیلی استراحت کنم ولی تو اگ شرایطشو داری استراحت کن ان شاالله ک زودتر لکه بینیت تموم شه

تنها امیدمون خداست 

ان شالله ک ب زودی هممون نتیجه مثبت میگیریم❤️

دلم بلندترین نقطه از زمین را می خواهد! جایی که به تو‌ نزدیکتر باشم و هوایی را نفس بکشم که تو حوالی آن هستی ! می دانم از رگ گردن به من نزدیک تری! ولی قلب بی قرارم دست و دلش می لرزد ! کاش ابری بودم زیر دستانت یا هوایی بودم در پهنای آسمانت ! خدای من حواست به من باشد ! من ب سبک خودم نزدیک شدن به تو را میخواهم !               ❤️
بخدا انقد علائم عجیب غریب دیدیم ک دیگ نمیدونیم چی ب چی ب چیه  منک نمیتونم خیلی استراحت کنم ولی ...

اره بخدا منکه دیگه دیونه شدم فقط معجزه میخوام 🙏🙏🙏

والا من فعالیتم زیاد بود بازخداروشکر خونه ام .میخواستم روزه بگیرم ولی هم با این مدل خونریزی ولکه بینی نمیدونم تکلیف شرعیم چیه اصلا چی حساب میشه،

هم اینکه بخاطر معدم همسرم اجازه نمیده.دیگه با دعوامیگه حق نداری بگیری🥺

از طرفی اصلا نمیدونم ما که تو اقدامیم ضعیف نمیشه بدنمون،همینجوری ام قاطی کرده بدنم😢😩

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...🥺🙏          خدایا شکرت برای معجزه زندگیم😍😍           جگرگوشه ام🩵چشمانم خیره به راهت مانده  🩵بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم🩵 با عطر تنت مست تر می شوم🩵 اصلا با تو دوباره متولد می شوم🩵 من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🩵        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من تازه عضو‌شدم  تو اقدام هستم ۶ روز دیگه موعدممه بنظرتون بی بی بزنم نشون میده؟؟؟

سلام عزیزم انشالله ک مثبت باشه اقدامت ولی معمولا میگن از موعد باید بگذره تا نشون بده. حالا میخوای ی بی بی بزن چند روز دیه

2731
خب واس منم بالای مثانس,ترشحمم کامل قهوه ای نبود اگ اینجوری باشه پس توهم این علائمو داری دیگ واس من ...

عسل بارداری. چون علائمت مثل بارداری قبلی من  بود. 

بی خیال باش استرس هم نداشته باش .باز ی تست دیگه فردا بزن 

سلام من تازه عضو‌شدم  تو اقدام هستم ۶ روز دیگه موعدممه بنظرتون بی بی بزنم نشون میده؟؟؟

سلام خوش اومدی .

بستگی داری پریوویت  چند روزه اس.

اگه باردار باشی از ۲۱ پریودی بی بی چک نشون میده البته به لقاح هم داره 

من که فردا رو روزه میگیرم .من تلاشمو کردم فعلا منتظرم دیگه بقیه اش به خدا بستگی داره ببینم تو قسمتم چی نوشته باشه .

به ماه رمضون اعتقاد دارم هرچی تو  ماه رمضان  دعا کردم  براورده شده نه همون لحظه ها .چند ماه بعدش  دعاهام براورده شده . البته بستگی به قسمت داره

2738
در چه حالی ؟ بی بی نزدی؟علائم چی نداری؟

من فردا موعد پریودیمه. هییچ علایمی اعم از ترشح، تهوع، لکه بینی، دل درد و غیره ندارم😂

بی بی نزدم، میترسم از دیدن یه خط😵‍💫

به احتمال نود و نه درصد خبری نیست

فقط نمیدونم چرا یه هفتس تقریبا موقع غذا خوردن سرگیجه میگیرم

البته فک نکنم ربطی به بارداری داشته باشه، ولی کلا برام عجیبه

بچه ها‌خواهش میکنم جواب بدید من از دیروز درد زیر شکم دارم،دقیقا حالت دردی که وقتی آدم ادرارشو‌ نگه ...

خارج رحمی یک سمت تخمدانت فقط به شدت تیر میکشه

شاید عفونت ادراری گرفتی؟

باران چطوری ؟بیا از خودت بگو در چه حالی.لکه بینی تموم شد.

سلام عزیزم

بهترم خداروشکر

وقتایی که میرم دشویی و ببخشید زور میزنم لکه بینی پیدا میکنم 

دیگه حالت تهوعم که داغون دیگه

همون حالت دردای زیر دل و پریودی هم دارم همچنان

اره بخدا منکه دیگه دیونه شدم فقط معجزه میخوام 🙏🙏🙏 والا من فعالیتم زیاد بود بازخداروشکر خونه ا ...

لکه بینی داشته باشی ک خب پاک نیستی بخوای روزه بگیری

منم شوهرم گفت نباید روزه بگیرم بااین حالم,

خوشبحال اونایی ک روزه هستن الان، سرسفره افطار مارو دعا کنید

خدایاااا ب حق روزه دارات یه نیم نگاهی ب ما منتظرا بکن

دلم بلندترین نقطه از زمین را می خواهد! جایی که به تو‌ نزدیکتر باشم و هوایی را نفس بکشم که تو حوالی آن هستی ! می دانم از رگ گردن به من نزدیک تری! ولی قلب بی قرارم دست و دلش می لرزد ! کاش ابری بودم زیر دستانت یا هوایی بودم در پهنای آسمانت ! خدای من حواست به من باشد ! من ب سبک خودم نزدیک شدن به تو را میخواهم !               ❤️
سلام عزیزم بهترم خداروشکر وقتایی که میرم دشویی و ببخشید زور میزنم لکه بینی پیدا میکنم  دیگه ...

خداروشکر حالت خوبه .

مراقب خودت باش .

ی دوهفته دیگه جنسیت نی نی خوشگلمون معلوم میشه عزیزممم🥰🥰🥰

2706