2733
2734
عنوان

اقدامی های بهمن ۱۴۰۱ بیاید

58756 بازدید | 7097 پست

سلام خانوما 

این تاپیک رو زدم اقدامی ها با هم باشیم از تجربیات هم استفاده کنیم و بهم امید بدیم 

انشاالله این تاپیک پر از بی بی چک مثبت بشه😍

هرکی اومد لطفاً از خودش بگه و چند وقت تو اقدامه

اول خودم میگم ۲۹ سالمه ، یه دختر سه سال و چهار ماه دارم ، پارسال دی ماه باردار شدم اما بخاطر مشکل آنومالی اردیبهشت سقط کردم تا مرداد درگیر بقایا بودم بعدش شروع به اقدام کردم اما متاسفانه تا الان نشده 

سونو هم رفتم همه چیز خوبه اما نمیدونم چرا نمیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
۲۳ سالمه  ۳ ماهه اقدامم  دیروز موعدم بود ولی پریود نشدم هیچ علائمی هم ندارم دو روز قبل ...

خوش اومدی

انشاالله اولین بی بی چک مثبت تو باشی😍

من ۱۵ دوره ام فعلا تو اقدامات هستم🤦

2738

۲۲سالمه

من تنبلی تخمدان خفیف دارم

این ماه سومه که میخوام اقدام کنم

دکتر رفتم و دکتر برام آمپول سینال اف تجویز کرده🥲

میشه از ته دلتون دعا کنید مامان بشم؟میگن دعا در حق همدیگر زود پذیرفته میشه.اسمم فاطمه هستش،منو تو دعاهاتون یادتون نره1401/12/16

۲۴ سالمه یه پسر ۳ساله دارم ۴ماهه اقدامم 

اخرین پریودم ۲۲دی بود این ماه و ماه پیشو با کیت تخمک گزاری میرم‌جلو

هیچکس از فرداش خبر نداره! چرا غمگینی چرا نگرانی شاید قراره فردا همه چیز درست شه!
من ۳۷ سالم ی پسر ۴و نیم سال دارم چند ماه اقدام کردم اما هم اسپرم همسرم کم بود(۱۵) هم تنبلی تخمدان د ...

خوش اومدی عزیزم، انشاالله تو هم زودتر جواب بگیری ولی جدا از دارو برا تنبلی اصلاح سبک کن من پارسال ماه اول اقدام وقتی باردار نشدم ماه دوم اصلاح سبک کردم پیاز درمانی هم کردم البته دو دفعه کلا خوردم همون ماه باردار شدم

اما نمی‌دونم مشکل از واکسن های کرونا و عوارضشون بود چی بود که مشکل آنومالی پیدا کرد یهو

2706