2726
عنوان

پسرم خیلی بی ادب شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1373 بازدید | 40 پست

پسر من که  میگه برو گمشو 

برو بابا

بیشعور😔

مرگ

ولی چون کوچیکه کسی متوجه نمیشه چی میگه فقط خودم میفهمم

اما خیلی ناراحتم همیشه

هرچی باهاش برخورد میکنم بدتر میشه

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.

دختر من هنوز دوساله نشده اونم همه چیو با جیغ و گریه میخواد به‌ حرفام گوش ندادنی خونه رو میذاره سرش فقط تنها راه حلی که دارم با آرامش و محبت حواسشون پرت کنم تا از سرش بیوفته 

ثروت بی نقص، حقیقت انتخابی من است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اولا که برای چن روز هم که شده خودت هم گوشی دستت نگیر پسرمنم اولااینجوری بود ولی من گوشیم میذاشتم روی حالت ویژه ک فقط تماس ها میشه استفاده کنی گالری بازی ایناهیچکدوم باز نمیشه بگو گوشیم خراب شده وخودتم ازش استفاده نکن دوما چیزی میخاد اگه واقعا نمیخوای براش بخری قاطع باش نخر حتی گریه کرد هرکارکرد نخر اگر تاگریه میکنه بخری راهشو یادمیگیره وباگریه کارشو پیش میبره. من الان همین روشو بکارمیبرم کاری رو بگم ن. پسرم دیگه لجبازی نمیکنه میدونه ک انجامش میدم. سوم خودتم اصلا دست روش بلندنکنی اون از تو یادمیگیره. وقتی دست روت بلندکرد محکم دستاشو بگیر توچشماس نگاه کن بهش بگو حق نداری کسیو بزنی. موفق باشی

رفته بودیم کوه باشوهرم. چندتاازین خانمای سانتی مانتال که بچه دار نمیشن که کهنه بچه عوض نکنن وشیرنمیدن که فرم سینه هاشون خراب نشه درکمال باکلاسی ایستاده بودن که سگ خونگی عظیم الجثه شون پی پی کنه وتمیزش کنن. اینجااا جهان سومه.جاییکه نگه داری سگ کلاس میاره ونگه داری اشرف مخلوقات بی کلاسی وبی فرهنگی محسوب میشه. اگه باامضام حال نمیکنی مشکل خودته مشکل من نیس شایدمنم باامضای توحال نکنم. امضای خودمه دلم میخاد هرچی دوس دارم بنویسم. افتاد👎
نیاز نیست بخری  دانلودش کن  از سایت سرزمین دانلودها  صوتی هم هست  همینجور که کار ...

اسم سایتش سرزمین دانلود هاست؟

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
2728
پسر من که  میگه برو گمشو  برو بابا بیشعور😔 مرگ ولی چون کوچیکه کسی متوجه نمیشه چی میگه ...

اتفاقا نباید برخورد کنی 

این کلمات رو بالاخره از یه جایی یادگرفته و شما تو اون مواقع فقط باید حواسشو پرت کنی همین تا از سرش بیفته

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین
خب اینارو از کی یاد گرفته؟

بچه های اقوام 

وقتی جایی میریم کافیه کسی چیزی بگه یعنی سریع یاد میگیره😔

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.
پسر من که  میگه برو گمشو  برو بابا بیشعور😔 مرگ ولی چون کوچیکه کسی متوجه نمیشه چی میگه ...

عزیزم بچه ک متولد شده اینارو بلدنبوده که از شما یاپدرش یادگرفته. شماحرفی ک بزنی بچه هم میزنه. اگه میخای ایان حرفارو نگه اول ازخودت بایدشروع کنی

رفته بودیم کوه باشوهرم. چندتاازین خانمای سانتی مانتال که بچه دار نمیشن که کهنه بچه عوض نکنن وشیرنمیدن که فرم سینه هاشون خراب نشه درکمال باکلاسی ایستاده بودن که سگ خونگی عظیم الجثه شون پی پی کنه وتمیزش کنن. اینجااا جهان سومه.جاییکه نگه داری سگ کلاس میاره ونگه داری اشرف مخلوقات بی کلاسی وبی فرهنگی محسوب میشه. اگه باامضام حال نمیکنی مشکل خودته مشکل من نیس شایدمنم باامضای توحال نکنم. امضای خودمه دلم میخاد هرچی دوس دارم بنویسم. افتاد👎
پسر من که واقعا میگه برو گمشو  برو بابا بیشعور😔 مرگ ولی چون کوچیکه کسی متوجه نمیشه چی میگه ...

حتما یکی این حرفارو بهش گفته،اول باید اون بزرگتره رو ترک بدی،بچه درکی ازین حرفا نداره نشنوه به مرور خودشم نمیگه

اولا که برای چن روز هم که شده خودت هم گوشی دستت نگیر پسرمنم اولااینجوری بود ولی من گوشیم میذاشتم روی ...

متاسفانه من گوشی زیاد دستمه چون کارم با گوشیه

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
پسر من که واقعا میگه برو گمشو  برو بابا بیشعور😔 مرگ ولی چون کوچیکه کسی متوجه نمیشه چی میگه ...

یه جا خونده بودم تو این سن خیلی فحش میدن😂😂عادیه تقریبا از ۴ ۵ سال تا مثلا ۸ سال اینا تحمل کن

پسر منم اینجوری بود خود بخود درست شد بی‌توجه باش برا داد فریاداش حرف زشتم زد بگو دهنتو پاک کن   ۷سالشه پسر بچه ها نمیدونم چرا اینجورین الان که بزرگتر شده مودب تر شده کمک میکنه عالیه 

لطفا اگه امکانش هست برا شادی روح بابا و داداشم یه صلوات بفرستین
عزیزم بچه ک متولد شده اینارو بلدنبوده که از شما یاپدرش یادگرفته. شماحرفی ک بزنی بچه هم میزنه. اگه می ...

چشم شما مطمئنی من میگم که اینقدر قاطع میگی از خودت شروع کن😐

عزیزم بچه ک متولد شده اینارو بلدنبوده که از شما یاپدرش یادگرفته. شماحرفی ک بزنی بچه هم میزنه. اگه می ...

وآله بخدا بابا مامان نمیگن از بچه های دیگه یاد میگیرن

لطفا اگه امکانش هست برا شادی روح بابا و داداشم یه صلوات بفرستین
بچه های اقوام  وقتی جایی میریم کافیه کسی چیزی بگه یعنی سریع یاد میگیره😔

پسر منم همین وقتی فحش میده نخندین چون بامزه میگن اصلا هم اخم نکن حتی تکرار کرد حواسشوو پرت کن یا یه کلمه شبیه این بگو هر چند اینا زرنگن

2706