2726
عنوان

امضام کولاک میکنه🤩🤩🤩🤩

275 بازدید | 10 پست

ذکر توی امضام برای برکت رزق و روزی... توی نت هم بزنید هست🤩گفتم باهاتون درمیون بذارم

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.

چقدر باید بگیم

اگه با نظرم مخالفی چشماتو ببند رد شو،مجبور نیستی ابراز مخالفت کنی یا نظرتو تحمیل کنی#دیکتاتور_نباشیم😌به خاطر دوتا پاچه پاره کاربری قبلیم تعلیق شد😂✌🏻ولی به چپ ترین قسمت بدنم🤌🏻تو تاپیکا برامن چایی شیرین بازی در نیارین،استارتر خودش زبون داره🚫
چقدر باید بگیم

بعد از خوردن هر وعده ی غذا بیشتر مجربه. من بعد از خرید خونه مثل برنج و  اینا هم میگم

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بعد از خوردن هر وعده ی غذا بیشتر مجربه. من بعد از خرید خونه مثل برنج و  اینا هم میگم

ممنونم

اگه با نظرم مخالفی چشماتو ببند رد شو،مجبور نیستی ابراز مخالفت کنی یا نظرتو تحمیل کنی#دیکتاتور_نباشیم😌به خاطر دوتا پاچه پاره کاربری قبلیم تعلیق شد😂✌🏻ولی به چپ ترین قسمت بدنم🤌🏻تو تاپیکا برامن چایی شیرین بازی در نیارین،استارتر خودش زبون داره🚫
میشه اینجا بنویسی و تجربه ات بگی

شغل شوهرم آزاده یجورایی فصلیه بیشتر واسه تابستون چون نصب پکیج و کولر گازی و این‌است.... مدتیه ک دارم این ذکر رو میگم الان واقعا وقت سر خاروندن نداره با اینکه زمستونه الحمدلله کارهای ساختمون های نوساز بهش خورده ب برکت این ذکر

شغل شوهرم آزاده یجورایی فصلیه بیشتر واسه تابستون چون نصب پکیج و کولر گازی و این‌است.... مدتیه ک دارم ...

الحمدا...

منم بگم شاید فرجی شد

میشه بنویسی اینجا تا کپی کنم یادم بمونه

الحمدا... منم بگم شاید فرجی شد میشه بنویسی اینجا تا کپی کنم یادم بمونه

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان

الحمدا... منم بگم شاید فرجی شد میشه بنویسی اینجا تا کپی کنم یادم بمونه

حتما میشه شک نکن🤩🤩 منم دعا کن