2737
2734

سلام ما خونه میسازیم پدر خودم همه کار بلده اومد آجر چینی خونمون رو انجام داد برادرشوهرمم مثل پدرمه من گفتم حالا که آجر چینی رو‌دادم پدرم بقیه کارارو‌بدم برادر شوهرم که اونم راضی باشه ..ولی نمی‌دونستم با این کارم پاشو به زندگیمون باز میکنیم ..ایشون پاشو از گلیمش دراز تر کرده تمام کارایی که میکنیم رو چند تا میزارع روش به خانواده مادرش خبر چینی می‌کنه ..مثلا از قیمت وسایلامون بگیر تا شهر رفتنامون تا خوردنامون ..جدیدا می‌خوایم بریم شهر خرید یا دکتر هم دخالت می‌کنه شوهرم داداش کوچیکس روش نمیشه به برادر بزرگ‌ترش چیزی بگه ..ولی امشب با دیدن پیام برادر شوهرم اعصابم بهم ریخت ... 

پیام داده بود سلام فردا زنم باهاتون میاد شهر شوهرم گفته بود معلوم نیست برم .‌‌‌‌‌‌‌اونم نوشته بود خبر دارم میری الکی نگو نمیرم یا پرم ..

بعد گفته بود اگر زنمو نبری دیگه سر کارت نمیام ..شوهرم جواب نداده بود ولی من به جاش پیام دادم اگر میای سر کار پولتو میگیری با بوس که کار نمیکنی ناز میدی بنظرتون بد نوشتم ..آخه چند مورد ازش شنیدم پشتم حرف زده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعدش دیروز با ماشین خودم رانندگی میکردم از یه مسیر شوهرم پیاده شد من تنها اومدم خونمون این منو دید رفته به مادرشوهرش گفته ..شوهرم میگه گواهی نامه برا رانندگی گرفتی دیگه به اون چه ولی تو روش نمیگه 

2731

خوبش کردی..😒

جهان سوم جایی نیست که از نظر اقتصادی و سیاسی و اجتماعی، از بقیه ی کشور های اروپایی و آمریکایی عقب باشه...جهان سوم جایی هست که دختر ۱۵-۱۶ ساله، میشینه توی کافه ی پر دود و دمه و سیگار میشه و فکر می‌کنه چه کار شاقی انجام داده...
2738

مثلا شوهرم سر کار بود این داشته خونمون کار می‌کرده دخترم کوچیکه با خالش میرفتم خونش ..اینم تا شوهرم از سر کار رسیده بهش گفته خووب زنت تو هوای سرد بچرو تو کوچه ول می‌کنه که بره خونه خالش 😳😳😳خوب یکی نیس بهش بگه بابا پسر خودت پا لخت وله همش 

اومد برای کار بگید کسی دیگه رو اوردیم

من دیروز به شوهرم گفتم شنیدم داداشت می‌ره پیش مادرت خبر چینی از کارای ما دیگه نیاد ..شوهرم میگه کسی رو کارش کار نمیکنه باید خودش تموم کنه تا الان این پیام‌شو دیدم و سرد جوابشو دادم تا ه نیاد

2706