2737
2734
عنوان

کیا بوتاکس کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 47591 بازدید | 68 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اصلا هم عوارض نداره . به نظرم مقرون به صرف ترین روشی که میشه برای جروک های پوست استفاده کرد همینه . الته دکتر من کارش خیلی خوب که من این نظرو دارم . دکتر من حمیده آقایی بودن البته الان سرشون خیلی شلوغه نمیدونم وقت بدن یانه میخواید زنگ بزنید . http://doctoraghaei.ir

با اجازه از هلیا عزیزم که تو تایپیکش اینهمه سوال میپرسم؟ ذهن زیبا عزیز میشه یه سوال دیگمم جواب بد ...

من فیلر زیر چشم انجام دادم خیلی راضی هسم خیلی خوب شده گودی سیاهی چشمم کاملا رفع شده

2731
مرسی عزیزم من 32 سالم هست کلا اخمالو بوده و هستم آره شمارشو بهم بگو و اینکه چند ساله انجام دادی و تم ...

مامان منم انجام داده بوتاکس الان حدودا 1سالی میشه و خیلی خوب شده کلی سنش جون تر میزنه بنظرم از ی سنی ب بعد واقعا لازمه. هزینه ترمیم هم از هزینه ک اولش پرداخت میکنی کمترهوولی ی جای خوب بروم الان داشتم میخوندم ی نفر گفت من 2بار اانجام دادم و ریخته

2738