2726
عنوان

شیاف پروژسترون واژینال دفع میشه.چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 53622 بازدید | 54 پست
از جلو که مشکل نداره ولی مقعدی بهتره
اللهم صل علی محمد و آل محمد خداجون شکرت خودت مواظب همه نی نی ها باش یا امام جواد هوای همه منتظرا به خصوص دوستای خوب نی نی سایتیمو داشته باش و دامنشونو سبز کن آمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بدن خیلیا پروژسترون کمتر نیاز داره خیلیا بیشتر من اگه مثلا دوشب نمیذاشتم شب سوم میذاشتم دفع نمیشد ولی هرشب میذاشتم دفع میشد بستگی به نیاز بدن هر کس داره

سلام دوستای مهربونم...بچه های زیادی تو نی نی سایت هستن که دلشون میخواد مادر بشن ومادر خطاب بشن..با دل پاکتون براشون 5صلوات بفرستین..شاید نفس یکی از ما درحقشون اجابت بشه وهمین روزها با ازمایش مثبت اشک شوق تو چهرشون جاری بشه...انشاالله

2728
من واژینال استفتده میکردم و بعد مذاشتنش میخوابیدم،یعنی شب میزاشتم و دکتر گفت بعد نیم ساعت همش هم اومد بیرون مهم نیست،لک بینیم هم قطع شد
خداجونم دوتا فرشته کوچولوم رو بخودت میسپارم همیشه واسم حفظشون کن،مامانی عزیزم هنوزم بأورم نشده دیگه بغلم نمیکنی.... دلم خیلی تنگ شده....
استفاده از سیکلوژیست بصورت وارینال یه حسن بزرگ داره اونم اینکه بعد مثلا ٢ ماه دهانه رحم خیلییی تنگ میشه و واسه من که حتی طول رحم هم اضافه شد حدود ١٦ میل
خداجونم دوتا فرشته کوچولوم رو بخودت میسپارم همیشه واسم حفظشون کن،مامانی عزیزم هنوزم بأورم نشده دیگه بغلم نمیکنی.... دلم خیلی تنگ شده....
من هرخی بخاطر کثیفکاریش التماس دکتر کردم که مقعدی بزارم زیر بار نزفت و گفت فقط واژینال
لیا جون دوتا نی نی هام پیشم هستن
حتما به حرف دکترت گوش کن و فقط واژینال بزار،من خودم متوجه جمع شدن دهانه رحمم شزم بعد یه مدت که استفاده کردم
تا هفته ١٦ شیاف استفاده کردم دیگه انقدر دهانه رحمم تنگ شده بود که شیاف بسختی داخل میرفت منم التماس دکتر که بجا شیاف امپولش رو بده بزنم،از ١٨ هفتگی امپول زدم اما شدیداااا دردناک بود،دکتر کلا با شیافض موافقتر بود و میگفت بهتره،١هفته قبل زایمانم طول سرویکسم شده بود ٥سانت !!
درحالی که همه اواخر بارداریشون هم دهانه رحم نرم میشه و هم طول سرویکس کمه،اما من راحت روزی ٦ ساعت پیاده روی هم میکردم
2706