2733
2734
عنوان

با این پیاما با دوست پسرم آشتی کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2743 بازدید | 47 پست

وایییی عزیز دلممم من همش حس میکنم شما برای یه قاره دیگه این بخدا خیلی ناراحتم بابت این مشکلات اصلا دوس ندارم جدا بشین خیلی حس بینتون قشنگه بمیرم برات چقدر تنهایی انشالله مامانت بهتر بشه فقط اونجا ک گفته بغلت کنم گریه کنیم نمیخاد چیزی بگیم ای خدا 🥺🥺🥺🥺🥺🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وایییی عزیز دلممم من همش حس میکنم شما برای یه قاره دیگه این بخدا خیلی ناراحتم بابت این مشکلات اصلا د ...

عزیزم لطف داری به ما🥺❤

اتفاقاتی که برای مادرم افتاد قابل هضم نیست برام انقدر سنگینه که کلا نمی‌تونم به هیچ چیز دیگه فک‌کنم😔

لطفا درخواست دوستی ندید به جز شما دوستهای عزیز😁.
2728
خودت میگی سوتفاهم. و شما هم تو مرحله آشنایی هستین پس اگه گاهی واسه هر کدومتون یه شکی شبهه ای ایجاد ...

میدونی چی شده بود؟

من چهار پنج سال پیش با یکی از هم کلاسیام رفته بودم بیرون اون اقا برخلتف میل من بغلم کردو منو بوسید و جوری که انگار مسخ شدم جلوشو نگرفتم. بعد چند هفته پیش ما جشن فارغ‌التحصیلی گرفتیم بعد سه سال، اون اقاهم بود. بعد من تو یه گروه که دوستام بودن تعریف کردم که چه اتفاقی قبلا بین من و این اقا افتاده و یکی اسکرین گرفته بود به عنوان اتفاقی که تو اون جشن افتاده بود براش تعریف کرده بود. اونم اومد پرسید که واقعا این اتفاق تو جشن افتاده یا نه

2738
با چیزایی که ازقبل از شما ها میدونم بهتره کوتاه بیای و اشتی کنین واقعا حیفه همچین رابطه ایی بخاطر هم ...

ممنونم از دعات عزیزم انشالله. بدون اینکه من بگم اومد.

سلام قشنگم خیلی ناراحت شدم برای مادرت ایشالا هر چه زودتر حالشون خوب بشه  بنظرم اشتی کن و بهش ف ...

🙏🏼🙏🏼❤❤

عزیزم واسه حال مادرتون یه نماز دو رکعتی بخونید هدیه کنید به حضرت زهرا

توی قنوتشم یه دعای کوچولو خست از گوگل سرچ کن بخون . بعد اون دعا ، واسه سلامتی مادرتون دعا بکنید و یه صلوات بفرستید .

برای مادرتون آیت الکرسی میخونم

یه بسم الله الرحمن الرحیم واسم بگو 
عزیزم واسه حال مادرتون یه نماز دو رکعتی بخونید هدیه کنید به حضرت زهرا توی قنوتشم یه دعای کوچولو خست ...

خیلی مچکرم🙏🏼😔

میدونی چی شده بود؟ من چهار پنج سال پیش با یکی از هم کلاسیام رفته بودم بیرون اون اقا برخلتف میل من ب ...

اون کسی که این کارو کرد خیلیییی..... هستش

و راستش حق میدم به دوستت که حداقل بپرسه جریان چی بوده چون بر عکسشم اگه اتفاق می افتاد من فکر میکنم برات سوال پیش میومد و ذهنت درگیر میشد

2706