2726
عنوان

یه ترکه، یه رشتیه، یه لره!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 5836 بازدید | 156 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دوستان عزیز ادم باید یه کم جنبه داشته باشه اگه شوخی خنده نباشه که خیلی زندگی خسته کننده میشه بعدش هم ...

ولی هیچکی حق نداره به قومیت کسی توهین کنه

عضو چالش لاغری بامدادخمار.....گروه آبی💙.................. وزن اولیه78....وزن شروع چالش زمستونی75....وزن فعلی69.600😍 وزن هدف 60......... به امیدخدابه هدفم میرسم💪

بابام دوستای ترک محل کارش داشت.خودشون مینشستن جوک ترکی میگفتن همه رو میخندوندن

با_جنبه#  

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

شهید باکری رو نگفتی اونم ترک بود و باغیرت به همه ی اقوام کشور عزیزم ترک کرد لر ترکمن گیلکیها جنوبیها و عربها مشهدیها همه و همه افتخار میکنم من ترکم و به زبانم به شهرم تبریز .افتخار میکنم

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جایی که از خوشیها حرف زده بودیم دو ردپا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی؟ خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم ؛در سختیها تو را به دوش میکشیدم!!!! خدایا عاشقتم تنهام نذار😍😍😍😍😍😍😍😍
دوستان عزیز ادم باید یه کم جنبه داشته باشه اگه شوخی خنده نباشه که خیلی زندگی خسته کننده میشه بعدش هم ...

شوخی وخنده تاحدی خوبه.اماالان تبدیل به کلیشه شده.ترک و لر که رسما بلا نسبت هممممه ی جمع، آدمای نفهم وکم عقل توجامعه جاافتادن.

دوستای عزیزم میشه برای رسیدنم به رویام یه صلوات مهمونم کنین؟💝
ولی هیچکی حق نداره به قومیت کسی توهین کنه

استارتر این تاپیک فوت کرده

این تاپیک قدیمیه

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.

می می ناز خدا رحمتش کنه فوت کردن.با سرطان.من چقدر گریه کردم براش.برای جوونیش و دوتا بچه های کوچیکش.آخ قلبم درد گرفت یادش کردم

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
استارتر این تاپیک فوت کرده این تاپیک قدیمیه

واقعا؟ 😔😔آخه آخرین نظرجدیدبود

عضو چالش لاغری بامدادخمار.....گروه آبی💙.................. وزن اولیه78....وزن شروع چالش زمستونی75....وزن فعلی69.600😍 وزن هدف 60......... به امیدخدابه هدفم میرسم💪
خیلی کار بدی کرد....من هنوز یادشم،،گریه ام گرفت

چراکاربدی کرد؟ 

2706