2733
2734
عنوان

دلم میخواد از کمردرد زار بزنم

191 بازدید | 31 پست

من از وقتی زایمان کردم کمردرد وحشتناک گرفتم و هی هم بدتر شد 

الان چهار ساله از زایمانم میگذره ولی حدود شش ماهه که دیگه همش میخوام زار بزنم 

همش فکر میکنم تازه ۲۸ سالمه 

چجوری با این کمر زندگی کنم ؟ 

شوهرم میگه چرا مثل پیرزن هشتاد ساله بلند میشی از زمین 

فقط وقتی دراز میکشم درد نداره 

نشسته وحشتناکه 

توروخدا اگه دکتر یا روش موثری میشناسین معرفی کنید یا دعام کنید 

خسته شدم 

از شدت کمردرد تو امورات روزمره م موندم 😔

فردا دارم میرم ماساژ ولی ماساژا هم فقط در حد یکی دو روز بهبود میده 

هزینشم جوری نیست که بتونم زیاد برم 

ماهی یه بار میرم 

هر جلسش ۵۶۰ تومنه 😐

زار نزن عزیزم برو متخصص مغز و اعصاب مال کمر درد و ایناس.بعد  برات کمربند طبی میده میبندی دردش آروم میشه.بجای ماساژپول کمربند بده محکم کمرو نگه میداره و آروم میشی

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نرو ماساژ پولی ک میخای بدی ماساژ بده ب دکتر ببین چی میگ بهترین متخصص یافوق تخصص اورتوپد انتخاب کن برو.ژلوفن برو ووسه دردات اروم میشی با روغن زیتون ماساژ بده یک پماد هست میفرستم عکسش عالیه واسه تسکین درد ژله ای هست داخلش

《یاالله》مرادرقلب کسی سنگین قرارمده وبعدازمرگم کسی رابرایم قراربده که دردعاهایش اسمم راازیادنبرد.🤲🏼                خداوندارزق ماراازجایی مقررکن که لقمه هایمان مجبورمان نکنندچشم برروی حق ببندیم.

ان شاالله وقتی نتیجه دیدی برا آرامشم و سلامتی مامانم خیلی دعاکن.موفق باشی گلم

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2738

منم اینجورم خواهرم ۱۳سال ازم بزرگتره میگه چرا عین پیرزنها شدی...جدیدا به پامم زده یه تایم ک میشینم بلند میشم در حد چند ثانیه انگار میلنگم  شوهرمم عمرا پول ماساژ درمانی بده برام ولی پیشنهاد میکنم حتما روغنهای اصل خودت ببر موقع ماساز درمانی بده برات بماله جذب بشه...وزنتو کم کن ..و اینکه به انداره تواناییت از خودت کار بکش من یه کم کار میکنم یه کم دراز میکشم یه کم کار میکنم یه کم رو مبل میشینم درسته که زمان  انجام دادن کارهام خیلی بیشتر میشه گاها هم ممکنه نرسم اما به کمرم فشار نمیارم و اینکه کمرم رو بدتر نمیکنم

《یاالله》مرادرقلب کسی سنگین قرارمده وبعدازمرگم کسی رابرایم قراربده که دردعاهایش اسمم راازیادنبرد.🤲🏼                خداوندارزق ماراازجایی مقررکن که لقمه هایمان مجبورمان نکنندچشم برروی حق ببندیم.
زار نزن عزیزم برو متخصص مغز و اعصاب مال کمر درد و ایناس.بعد  برات کمربند طبی میده میبندی دردش آ ...

رفتم 

مهره ال پنجم مشکل داره 

دکتر میگه ورزش و مدارا کن تا به عمل نرسه 

با مسکن 

خسته شدم واقعا 

منم اینجورم خواهرم ۱۳سال ازم بزرگتره میگه چرا عین پیرزنها شدی...جدیدا به پامم زده یه تایم ک میشینم ب ...

وای منم همینجورم دقیقا 

اول که بلند میشم تا چند قدم لنگ میزنم تا درست شم 😑

2706