2737
2734
عنوان

ی لحظه بیایین

408 بازدید | 58 پست

امروز صبح با ی نفر دختر دوست شدم شماره ردوبدل کردیم

بعد تقریبا ساعت ۳ بعداز ظهر اینا گفت ک فردا بریم بیرون منم رد کردم گفتم برا بعد وقت ندارم

حالا با نامزد یا دوست هرچی ک نی نی یار قبول کنه😂

عاقا بهش گفتم ک اینجوریه گفت نرو

منم شات براش فرستادم ک بیا اینو گفتم نمیرم گفت ک عکسشو بده😐

گفتم برا چی گفت خب نده

منم عکس پروفشو فرستادم گفت حله

ولی حس بدی گرفتم گفتم بهش برا چی میخواستی گفت گ برای اینکه نگرانت شدم میدکنم عاقلی بچه نیستی ولی بخدا نگرانت شدم 

خوشم نیومد ی حس بد گرفتم واقعیت بنظر شما حس من اشتباهه؟

نمیدونم ی خورده حس کردم فقط عکس دخترو میخواست یا اینکخ شک کرده پسر باشه چون پروفش توک شاتا واضح نبود

هر دو حالتش برا من بده خوشم نیومد🤦‍♀️

بلاخره صبح میشه این شب صبر داشته باش✌🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توشهرما ی اتفاقی افتاده ک اگ بگم جرات نمیکنی با دوست صمیمیت بری بیرون چ برسه ب این دوستای تازه پیدا کرده

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            
2731
2738
توشهرما ی اتفاقی افتاده ک اگ بگم جرات نمیکنی با دوست صمیمیت بری بیرون چ برسه ب این دوستای تازه پیدا ...

یعنی حرفش ک از رو نگرانی بوده رو باور کنم

گرفتم چی شد 

اگه بخواد با یکی دیگه بپره مگه آدم قحطه که عدل بند کنه رو عکس اون؟ 

خودت بهتر میشناسیش امکان داره با نیت دیگه ای عکس بخواد؟

خدایا یا ارحم الراحمین، به همه منتظرا نی نی سالم بده🥺❤️
کنجکاومون کردی

با ی دختره دوست شدم صبح بعد ظهرش گفت فردا بریپ بیرون من گفتم نهه من وفت ندارم اخر هفته بمونه 

بعد ب رلم گفتم ک اینجوری شده گفت ک نرو 

منم شات فرستادم از چتای خودمو دختره ک بدونه گفتم نه

البته فقط قسمت اخر حرفامونو شات گرفته بودم

یهویی گفت عکس بده ازش

بدم اومد 

گرفتم چی شد  اگه بخواد با یکی دیگه بپره مگه آدم قحطه که عدل بند کنه رو عکس اون؟  خ ...

نمیدونم از هیچ کس هیچی بعید نیست😂😅

2706