2733
2734
عنوان

جشن اسم

130 بازدید | 11 پست

فردامیخوام توی کلاس دخترم براش جشن اسم بگیرم زنگ آخر.کیکش نسبت به تعدادبچه هابزرگتره .زشته مابقی کیک رابیارم خونه؟

خوشبختی یعنی اینکه قلب مادرت بتپدوسایه ی پدرت بالای سرت باشد

جشن اسم ینی چی

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
معمولا میدن دفتر برا معلما

آره. میدن به بقیه معلم ها. شمام ندی خودشون برمیدارن. من یه بار شیرینی خامه ای بردم مدرسه، نرسید به بچه های کلاسمون. معلم ها زحمتش رو کشیده بودن قبلش😂😂😂با اینکه زیادم بود 

اگه ده سال بعد همدیگه رو ببینیم و ازت بپرسم توی این۱۰سال چیکارکردی؟؟؟؟؟ ایا دوست داری بگی : راستش یه خروار سریال تماشا کردم ، کلی بازی رو تا آخر رفتم ، پیگیر همه ی استوریا و لایو ملت بودم ، اکسپلور اینستا رو تهشو در آوردم ، فقط با دوستام برنامه و بیرون رفتم ، چند تا رابطه رو شروع و تموم کردم و دیگه..ام..کار خاصی نکردم ." یا اینکه ترجیح میدی بگی : حسابی برای رسیدن به آرزوهام کار کردم ، کلی کتاب خوندم ، زندگیم رو سر و سامان دادم ، دور دنیا مسافرت کردم ، با کلی آدم مفید آشنا شدم و الانم دارم پول در میارم و زندگی ای رو که میخوام دارم...
وقتی کلاس اولی هایادمیگیرنداسمشونابنویسندمادراشون بایدبراشون جشن بگیرند

اووو چ دنگ فنگا🤣

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
2738
آره. میدم به بقیه معلم ها. شمام ندی خودشون برمیدارن. من یه بار شیرینی خامه ای بردم مدرسه، نرسیده به ...

آخه کیکش بزرگه بعدشم دلم پیش شوهرماوپسرمه .این کیک بابقیه کیکهافرق میکنه

خوشبختی یعنی اینکه قلب مادرت بتپدوسایه ی پدرت بالای سرت باشد
آخه کیکش بزرگه بعدشم دلم پیش شوهرماوپسرمه .این کیک بابقیه کیکهافرق میکنه

میتونی یه تیکه جدا کنی بیاری با خودت بگو شوهرم دوست داره از کیک اسم بچش بخوره بقیشم بمونه براشون

خدایا دلمو آروم کن...