2733
2734

نانو کراتین چ فرقی با کراتین داره؟

کدوم ب مو اسیب نمیزنه؟

اگه تو بحث بامن کم اوردی حس سوختن شدیدی میکنی،دنبال پماد سوختگی نروو!!به جاش میتونی بری تو تاپیکام تجسس کنی از اونجا یه چیز بدرد بخور دربیاری وبکوبونی تو صورتم😃 من ناراحت نمیشم😎ولی سوختگی تو درمان میشه👌 نگران بیشعوریت هم نباش تو خیلی وقته ثابت کردی بیشعوری😁این امضا صرفا مختص کسایی بود که فکر میکنن از تایپیکای بقیه نقطه ضعفاشونو پیدا کنن خیلی بچه زرنگن😑 (باتو نبودم دوست عزیز❤)

منم ميخام بكنم اما چند نفر راضي مبودن موندم

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

موهای رنگ شده یا اونایی که حنا گذاشتن نیاز به کراتین دارن 

موهایی که حنا ندارن و رنگم نشدن نانوکراتین میشن

نانوکراتین بهتره و مورو شلاقی تر و براق تر میکنه 

کراتین از بیرون مورو تقویت میکنه و میچسبه دور مو 

نانو کراتین علاوه بر بیرون به داخل مو هم نفوذ میکنه و تاثیرش بالاتره

من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موهای رنگ شده یا اونایی که حنا گذاشتن نیاز به کراتین دارن  موهایی که حنا ندارن و رنگم نشدن نان ...

شما کراتین کارین؟

اگه تو بحث بامن کم اوردی حس سوختن شدیدی میکنی،دنبال پماد سوختگی نروو!!به جاش میتونی بری تو تاپیکام تجسس کنی از اونجا یه چیز بدرد بخور دربیاری وبکوبونی تو صورتم😃 من ناراحت نمیشم😎ولی سوختگی تو درمان میشه👌 نگران بیشعوریت هم نباش تو خیلی وقته ثابت کردی بیشعوری😁این امضا صرفا مختص کسایی بود که فکر میکنن از تایپیکای بقیه نقطه ضعفاشونو پیدا کنن خیلی بچه زرنگن😑 (باتو نبودم دوست عزیز❤)
2731

پیشنهادم “نسیبه کراتین” هست 

ابریشم خالص میشه موهات 

توی سجاد سالنش قیمتش هم به نسبت کیفیتش عالیه تخصصی کراتین درمانی انجام میدن 

ماندگاری کاراشون هم دائمی هست  

همه کاراشون هم صافی و احیا صد در صد 

روی خدمات هم ازون تراپی و موخوره گیری و کوتاهی رایگان دارن 

شماره تماسشون 

۰۹۱۵۹۱۵۴۰۵۱

پیج اینستاش هم میذارم 

https://instagram.com/nasibe_keratin?igshid=YmMyMTA2M2Y=