2733
2734
عنوان

مدفوع گربه توی راه پله خونمون

1025 بازدید | 19 پست

خانوما یه گربه خیابونی هر شب میاد توی پله ی ما مدفوع میکنه هر چی میشوریم باز میاد خیلی اذیت میکنه ما اصلا دوست نداریم اذیتش کنیم اما نمیدونیم دلیلش چیه خیلی کثیفیش و بوش اذیتمون میکنه به نظرتون چرا اینکارو میکنه تازه جلوی خونمون یه باغ بزرگ هست که پر از خاکه چرا نمیره تو خاک مدفوع کنه ؟کسی میدونه دلیلش چیه؟

من موفق ترین دختر شاد جهانم خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بله

عادت کرده یا باید راهشو ببندین دیگه نیاد یا هر وقت که اومد فراریش بدین. اگر هم نمیتونین اون قسمت رو یه نایلونی چیزی بندازین اونجا روش خاک بریزین که دیگه مجبور نباشین بشورین همونو جمع کنین بندازین بره مجدد یکی دیگه بندازین

براتون دعا میکنم، کامنت بزارین تاپیک دعام🦋
اگه یجای مشخص مدفوع میکنه یاشبااونجاروخیس کنیدچون گربه هاجای خیس مدفوع نمیکنن یااینکه یه پتوییی چیزی ...

اول موکت بود رو موکت خرابکاری کرد جمعش کردیم الان اومده رو سنگا کرده

من موفق ترین دختر شاد جهانم خدایا شکرت
بله

عزیزم منم دقیقا همین مشکل تورودارم گربه ها اگه عادت کنن همیشه درست همونجامدفوع میکنن اگه چیزهایی که گفتم کارسازنبودچارش فقط اینه دوسه روز یه سگ بیاریدنگهداریدچون گربه هاازسگافراری ان

دلیلشو نمیدونم

اما امتحان کن

پلاستیک زباله یچی پهن کن صاف روش شن وخاک بریز شایدبره روش مدفوع کنه

گربهاروخاک مدفوع میکنن که بپوشونن عجیبه اومده داخل

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
2706