2737
2734

میگه بریم بیرون یجایی ببین حرف بزن

من نمیتونم واسم عذابه واقعا

خیلی سختمه ی آدمیو ببینم که هیچ شناختی راجبش ندارم

تازه باهاش حرفم بزنم😐😐😐

سال تا سال منو کافی شاپ نمیبره

دوستم تولد دعوتم کرد بزور رفتم کلی بعدش غر زدن 

حالا میگن برو طرفو تو کافی شاپ ببین

حرصم گرفته😐😐😐

چرا کسی منو درک نمیکنه

بهش زنگ زدم میگم کجایی؟ میگه قبرستون

بخدا سختهههههههه

😭😭😭😭😭

میشه واسه اینکه ی ازدواج خوب داشته باشم صلوات بفرستی؟؟اگه فرستادی بگو تا منم بفرستم / پس هر وقت دعا کردی گمان کن دعایت پشت در است .امام صادق (ع)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چن سالته مامانت مسنع؟

۲۴ 

نه ۵۰ سالشه

میشه واسه اینکه ی ازدواج خوب داشته باشم صلوات بفرستی؟؟اگه فرستادی بگو تا منم بفرستم / پس هر وقت دعا کردی گمان کن دعایت پشت در است .امام صادق (ع)
اسی چن سالته؟ خیلی سخته ادم بدون عشق ازدواج کنه واقعا  من که نمیتونم

بحث عشق نیست نمیگه که برو زنش شو میگه ببینش

ولی سخته برام

2738

درسته نمی‌شناسید اما شناخت یکدفعه که نمیاد 

برو ببین شاید خوشت اومد

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
وا چرا سخته خو باید ببینیش بشناسیش 

خیلی سختمه

یعنی من ادم لوسیم؟

واای خدا مامانه من منو دیونه کرده 

تا میفهمه برای دختره یکی از اشناها خواستگار اومده یه جوری میره تو فکر ، زیر زیرکی حرص میخوره فقط دنباله بهونه اس که با من یکی به دو کنه 

اخر میرم یه بلایی سره خودم میارم از دستش 

فقط میگه به هر کی شد برو دهنه مردم بسته شه 

هی من نمیخوام هیچی بگم 

بعدا میگن احترام به مادر واجبه😑😑😑😑😑😑😑

2706