2726
عنوان

به نظرتون چکار کنم؟ معلم

113 بازدید | 6 پست

من معلمم 

کلاس ۳ ابتدایی 

بعد واقعا بچه ها شیطونن

دلشون میخواد دائم تعریف کنن چه با من چه دوستاشون 

حرف گوش نمیکنن و حرفت در حد چند دقیقه تاثیر گذاره 

منم آدم صبوریم‌و باهاشون راه میام‌ و کم‌و بیش باهم کنار میایم‌

ولی یکز دوتا از مادرا اومدن و گفتن سختتتتتت بگیر بهشون منکه جوری نشون ندادم‌که گوش میدم بهشون

ولی چند روزه که یکم سخت می‌گیرم و میگم موقع درس اصلا صحبت نکنید و تقلب گرفتم از یکیشون 

واقعا سردرد میشم و حتی دلم نمیخواد دیگه برم کلاسشون 

میخوام از فردا برگردم به روال قبل و سه چهار بار که گفتم ساکت باش دیگه بیخیال باشم و درسم رو بدم 

چون واقعا حس میکنم فرسوده شدم

سخته

یه کم سخت بگیر باید بدونن هر جا قانون خاص خودشو داره 

همیشه که نباید حرف زد 

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خدا بهت توان بده من یه بچه دارم گاهی مغزم میخواد منفجر بشه وای به اون همه بچه به نظر من شما روشی ...

مممنونم عزیزم 

اتفاقا من عاشق بچه هام 

ولی اینکه تحت فشار بزارمشون‌نه برای خودم خوبه نه برای بچه ها

خدا قوت عزیزم. مدیریت بچه های ابتدایی واقعا سخته و می دونم چی میگی. بهتره با بچه ها صحبت کنی و برای کلاس یه سری قوانین بذارید و یه جریمه هایی هم تعیین کنی برای کسانی که قوانین رو زیرپا میذارن. البته نباید به سمت سختگیری بیش از اندازه رفت، فقط می خواهیم بچه ها بدونن حضور در هر فضایی، قوانین خودش رو داره. نیازه چند جلسه باهاشون کار کنی تا کم کم بتونی مدیریت کنی

ارتباط بدون خشونت (nvc) یک تکنیک برای برقراری ارتباط موثر و درست با دیگرانه که من بهش میگم معجزه‌ی nvc 😊

من معلمم مقطع هنرستان 

امسال دیواااانه شدم از دست بچه ها 

از صمیم قلبم درکت میکنم ...... خدا صبرت بده انشالله 

روش های مختلف و امتحان کن ؛ ببین چجوری جواب میگیری 

مراقب سلامتیت باش ؛ پس فردا هیچکی نمیاد بگه دستت درد نکنه انقد حرص و جوش خوردی