2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به دکترت بگو.بهت دارومیده کمترحالت بهم بخوره.اشتباه منونکن.من فکرمیکردم بالااوردن روبایدتحمل کردتاوسطای ۷ماهگی بالامیاوردم درحد۴قاشق غذامیخوردم اونم چی برنج سفیدیه کباب اندازه سه بندانگشت تمام.باقیرغذاهاروبالامیاوردم ۱۱کیلوکم کردم جوری که دکترفکرمیکردمن مشکلی دارم اخرش پرسیدچیامیخوری گفتم تقریباهیچی گاهی میشد۳روزجزاب باچندتادونه خرماچیزی تومعده ام نبود.گاهی همون برنجم بالامیاوردم دکترم فهمیددعوام کردگفت بایدمیگفتی اینهمه بالامیاری دارومیدادم کمترمیشدبه این روز نیفتی خیلی بدبودموقع بالااوردن انگاریکی دست میکردتوحلقم معدمومیکشیدبیرون همچین حسی داشتم.موقع سونو ان تی هم اصلاپسرم تکون نمیخورددکترببینه قشنگ.گفت شکلات بخورخوردم اثرنکرد.اخرش یه ابمیوه بزرگ بایه مشت شکلات خوردم بچه کمی تکون خورددیدش.اونم فهمید۳روزه ازبس بالااوردم چیزی نخوردم گفت چخبره

منم اینجوری بودم ۱۳ کیلو کم کردم تو سه ماه

اخرای ماه چهارم بودم که حالم خوب شد 😅۱۳ کیلو تو دوماه برگشت هیچ یه ۱۰ کیلو هم تا آخرای بارداری اضافه شد🤣 البته تو هفته اول بعد از زایمان ۱۰ کیلو کم شدم

به دکترت بگو.بهت دارومیده کمترحالت بهم بخوره.اشتباه منونکن.من فکرمیکردم بالااوردن روبایدتحمل کردتاوس ...

من که دوسه ماهم بود به دکترم گفتم دارویی امپولی یچی بده بتونم غذا بخورم حالم خیلی بده، گفت خانم حالت طبیعیه دیگه زن حامله باید همینجوری باشه تحمل کن😑

عزیزم من باردارم ۱۲ هفته و ۴ روز اما تاحالا ن بالا اوردم ن حالت تهوع داشتم ولی شنیدم لیمو ترش ریختن ...

منم شش هفته وچهارروزم اصلا تهوع یا علایم ندارم میترسم خدانکرده پوچ باشه شما ازاول اصلا علایمی نداشتین

من تا ۵ ماه اینطوری بودم فقط نون پنیر گردو میتونستم بخورم والبته بعد از ماه ۵ که حالم بهتر شد  تا الان حتی یک وعده نهار هم نتونستم بخورم و کلا ظهر ها حالم بده مطمئن باش بچه ضعیف نمیشه نون خشک هم خوبه

2706