2703
2553
عنوان

خانمای باردار شما از صبح تا شب چیا میخورید

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 45 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همون چیزای معمولی قبل بارداری

فقط گوشت کمی بیشتر میخورم

و اینکه مواظبم یبوست نشم واسه همین ناشتا یه سیب میخورم

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2720
همون چیزای معمولی قبل بارداری فقط گوشت کمی بیشتر میخورم و اینکه مواظبم یبوست نشم واسه همین ناشتا ی ...

سیب خام خودش یبوست میاره ،پخته اش خوبه 

پسر قشنگم ،نور دیده ی من💙💙لااله الاانت سُبحانَکَ اِنّی کنتُ مِن الظالِمین☆
سیب خام خودش یبوست میاره ،پخته اش خوبه 

فعلا که واسه من خوب بوده نمیدونم والا

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2714
خانومااا کیا تو دوران بارداریشون دکتر نوشته برن سونو واژیناال؟من خیلی میترسم

من بارداری قبلیم دادم

هیچ مشکلی نداره.ببخشید ولی زیاد که وارد واژن نمیکنه دستگاهو

من ۷هفته م صب مربا خامه میخورم اکثرا یا گردو پنیر 

نهارو شامم همین غذاهای همیشگی اونم باسختی 🥺 

روزی یه دونه سیب وموزم میخورم یا خیار بستگی داره حالم چطور باشه فقط همین سه تارومیتونم بخورم یه مشتم تخمه و اجیل میخوردم که الان یه هفته س نخوردم بدم میاد🤐 

و ۱ ویتامین د ۱۰۰۰ و ۱فولیک اسید 

خوبه برنامه غذاییم؟ 

اها گاهی خرما هم میخوردم که اونم الان اذیتم میکنه 🤐🥺

من بارداری قبلیم دادم هیچ مشکلی نداره.ببخشید ولی زیاد که وارد واژن نمیکنه دستگاهو

من اصلا تا حالا نرفتم نمیدونم چطوریه ،هی میترسم نکنه اونقد داخل بره ک بخوره ب بچه ی کیسه اب😢😢😢😢

پسر قشنگم ،نور دیده ی من💙💙لااله الاانت سُبحانَکَ اِنّی کنتُ مِن الظالِمین☆
من اصلا تا حالا نرفتم نمیدونم چطوریه ،هی میترسم نکنه اونقد داخل بره ک بخوره ب بچه ی کیسه اب😢😢😢😢

نه بابا توام

واسع طول سرویکس که حتما باید سونو واژینال باشه

2706