2726
عنوان

وااای واس اولین بار دیدمش😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 5680 بازدید | 193 پست
هنوز دستام میلرزع بچه ها🥲😂 خیلی یهویی بود خیلیییی ی بار دیگم همینجوری یهویی منو با پسرعموهاش اشن ...

مارمولک خانم   عکس کو

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای خدایا منم از این یهوییا دلم خواست :) خوش به حالتون

دوس داشتم اشناییمون یجور دیگ باشه🥲🥲

میترسم مامانش فکر بد کنه راجبم

اخ برم قربون اون چشمات 👀قربون گرمی نفست ❤️من برا تو میزنه قلبم 🫀چرا با من بدی :)من ب اب و اتیش زدم از پیشم راحت نری🫶
اون لحظه فقط تو ذهنم بود بذارم واس نینی سایتی ها🥲😂 عکس خودمم بذارم؟😬🙄

بترس از این خنده  😎😎😎😎

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.
اون لحظه فقط تو ذهنم بود بذارم واس نینی سایتی ها🥲😂 عکس خودمم بذارم؟😬🙄

وااااای چ عکس واضحی

وااااااای چقدر عکسش واضح و بزرگه

معلومه مادرشوهر مهربونیه

از قیافه ی صد فرسخیش مشخصه

این کاربری به شعبه ی جدیدی انتقال یافت🦦میتونی بگردی پیداش کنی🦦
وااااای چ عکس واضحی وااااااای چقدر عکسش واضح و بزرگه معلومه مادرشوهر مهربونیه از قیافه ی صد فرسخی ...

🤣🤣🤣

از شدت واضحیش چشمات درد نگیره😎❤️😂

اخ برم قربون اون چشمات 👀قربون گرمی نفست ❤️من برا تو میزنه قلبم 🫀چرا با من بدی :)من ب اب و اتیش زدم از پیشم راحت نری🫶
🤣🤣🤣 از شدت واضحیش چشمات درد نگیره😎❤️😂

خودتم بزار دخترم

2706