2737
2734
عنوان

وااای واس اولین بار دیدمش😭😭

5681 بازدید | 193 پست

مادرشوهر ایندمو میگم

از خجالت اب شدممممم اااااااب

بودم بیرون نامزدم زنگ زد کجایی گفتم فلانجام گف منم همون نزدیکیم وایسا میام دنبالت

اومد دنبالم دیدم مامانش همراهشه🥲🥲🥲🥲

گفت خوبی خانوم؟گفتم مرسی شما خوبین

کثافت پسرش هی اذیتم میکرد میگفت چیشد تا الان ک بلبل زبون بودی😏شر شر عرق ریختم تا مامانش پیاده شد

گفت مامانم گف بریم دنبالش میخام ببینمش🙄😬

گونه هام گل انداخته بود

بدون ارایشم بودم😂😂

از مامانشم یواشکی عکس گرفتم

بذارم؟😂

اخ برم قربون اون چشمات 👀قربون گرمی نفست ❤️من برا تو میزنه قلبم 🫀چرا با من بدی :)من ب اب و اتیش زدم از پیشم راحت نری🫶

خخ، نامزد ینی چی دقیقا؟/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عکس یواشکی چجور گرفتی   مگر میشود

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.
خخ، نامزد ینی چی دقیقا؟/

ینی دوس پسری ک قصد جدی دارین و خانواده ها در جریانن و اگ تو تاپیک اسم دوست پسر بیاد نینی یار میترکونه😂

اخ برم قربون اون چشمات 👀قربون گرمی نفست ❤️من برا تو میزنه قلبم 🫀چرا با من بدی :)من ب اب و اتیش زدم از پیشم راحت نری🫶
2738

خداوکیلی مختون عیب کرده یا چی عکس مادرشوهر ایندتون برا کی اهمیت داره چرا بدون اجازه کسی عکس میگیرین و بدتر عکسو میخواین بذارین تو یه سایت عمومی😐

چیزی که باید بدونید اینه که واقعا عقاید کسی برای کسی محترم نیست و هیچکس مجبور نیست سکوت کنه دربرابر هر عقاید غیر محترمی بلکه اون چیزی که قابل احترام هست شخصیت و هویت ادماست پس لطفا با این توجیه مسخره خودتونو متقاعد نکنید که عقاید و تفکر شما در امانه  i bet your jaw drop if you ever see me bitch😮‍💨🚶🏻‍♂️
عکس یواشکی چجور گرفتی   مگر میشود

اره دیگ پشت نشسته بودم گرفتم

2706