2726

من یک ماه بودم باهاشون 

اونجوری که تعریف می‌کنن نبست 

پیگیری هم ۴۰٪شایدم کمتر 

از زناشون مشاوره بگیر اگه میخای پیگیر ترن

دختری مو فرفری که سرگشته و حیران از آینده 🖤🌃 ممنون میشم برام دعا کنید به اون چیزی که میخام 🖤صلوات بر برادر عزیزم شهید ابراهیم هادی هم یادتون نره!🖤🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشاور خوب نمیشناسی شما؟🤦‍♀️

میگن الو رتبه خوبه

دختری مو فرفری که سرگشته و حیران از آینده 🖤🌃 ممنون میشم برام دعا کنید به اون چیزی که میخام 🖤صلوات بر برادر عزیزم شهید ابراهیم هادی هم یادتون نره!🖤🙏
2728

سلام من مشاوره حضوری میرم ب نظرم انلاین ور ندار حضوری خیلی بهتررره 

البته ب نظرم خانوم باشه مشاورت خیلی عالیع تا اقا 

البته توهینی نشه میگم ک ذهنت ب حاشیه نره

موفق باشی🌹

سلام من مشاوره حضوری میرم ب نظرم انلاین ور ندار حضوری خیلی بهتررره  البته ب نظرم خانوم باشه مش ...

اخه تو شهرمون مشاور خوب نیس. چن تا هستن ولی هیچ کدوم ب درد نمیخوره

اخه تو شهرمون مشاور خوب نیس. چن تا هستن ولی هیچ کدوم ب درد نمیخوره

اگ شهر نزدیک خودتون هس برین ینی ی نیم ساعت فاصله باشه 

من خودم شهرمون کوچیکه اما هم مشاور خوب داره هم بد ...انلاین شاید خیلی ام خوب باشه ولی ب نظرم مث حضوری تاثیر نمیذاره باید یکم فیس تو فیس حرف بزنه باهات اگ استرس داری یکم ارومت کنه یا نخوندی درسیو یا ازمونت تراز یا رتبه کم اومده دعوا کنه ک جدی تر بخونی واسه این میگم

اگ شهر نزدیک خودتون هس برین ینی ی نیم ساعت فاصله باشه  من خودم شهرمون کوچیکه اما هم مشاور خوب ...

ولی تو همین سایت خیلیا تعریف سیب ترش رو کردن ک من هیچ شناختی ندارم میخای تحقیق کن راجبشون 

اگ شهر نزدیک خودتون هس برین ینی ی نیم ساعت فاصله باشه  من خودم شهرمون کوچیکه اما هم مشاور خوب ...

متاسفانه نزدیک ترین و بهترینش ۲.۵ ساعت راهه🤦‍♀️

مشاورای شهرمون اکثرا مردن  بعد پارسال یکیشو رفتم یعنی یه ماهه ۵۰۰ گرفت هیچ کاری ام نمیکرد

سیب ترشم رفیقم میرفت خیلی ناراضی بود 

متاسفانه نزدیک ترین و بهترینش ۲.۵ ساعت راهه🤦‍♀️ مشاورای شهرمون اکثرا مردن  بعد پارسال یکیشو ر ...

اخ چ دور😢😢😢😢

اووووو ی ماه۵۰۰ چخبررره 

والا من امسال دارم میرم ۵ ماهه ماهی ۳۵۰ بازم غزم میزنم ک مگ چیکار میکنه ک ۳۵۰ میگیره ازم😂😂ولی خب نصفشو غر میزنم سرش اونم ب تلافی با ازمون و امتحاناش حررص منو در میاره 😂من مشاورم اقا هست ولی خب میگن در کل خانوم بهتره ک حواست پرت نشه 

ایشالله بدرخشی فدات🥰🥰