2737
2739
عنوان

دلم گرفته گفتم شاید اینجا راهی باشه ک بتونم ناشناس درد و دل کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 997 بازدید | 66 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی راحت میگی عزیزم . 

چون می‌دونم بعدا ب مشکلات جدی با این آدم میخوری...مشخصه اهل درک و فهم نیست.... الان بهم نزنی مجبوری بعدا طلاق بگیری حالا کدومش بهتره ؟

همینه؟ اعتبار من همینقدره؟ شماها آخه؟
از من به تو نصیحت ادامه نده همسر منم برامن هیچی نمیگرفت خود و خونوادش از من و خونوادم فقط انتظار داش ...

برام ارزش قائله من میگم من چطور هر وقت نداشتی باهات ساختم مگه تو دنیای دیگه ای زندگی می‌کنی ؟ک میگی باید بگیره من برای ی دوخت و دوز ساده تو این وضع از پدرم بخوام ک برام پنکه بخره؟من خرج مهم تر ندارم واقعا ؟؟؟؟

من چطوری شب یلدا به ی طلا پنج تومنی رضایت دادم ولی دیگه چون نوبت من شد تو باید جا بزنی و بگی وظیفه اشع؟متاسفم براش

2731
برام ارزش قائله من میگم من چطور هر وقت نداشتی باهات ساختم مگه تو دنیای دیگه ای زندگی می‌کنی ؟ک میگی ...

باور کن برات ارزش قائل نیست....دیر اما بالاخره متوجه میشی....

همینه؟ اعتبار من همینقدره؟ شماها آخه؟
2738
وقتی در بست همه چیز رو می‌پذیری مرد هم فکر می‌کنه هر چی بگه حقش هست  از الان باید جلوشو بگیری& ...

من خیلی مقاومم ولی اون از لج گوشیو قطع کرد.من همیشه بهش هم گفتم چیزی ک عوض داره گله ندار

بهش بگو عروسی رو عقب بندازه در مورد مطلبی که گفته می‌خوای خوب فکر کنی شاید به توافق نرسیم برای ادامه ...

خانواده سنتی دارم من . عروسی الان نیس . شیش ماه دیگه است .

چون می‌دونم بعدا ب مشکلات جدی با این آدم میخوری...مشخصه اهل درک و فهم نیست.... الان بهم نزنی مجبوری ...

نمیذونم به کدوم فازش باشم . ی بار میگه اشکال ندارع چیزی نخریدی ولی اکه پول دستم اومد بعدا میگیرم. ی بار اینجوری میگه . دیونه شدم 

2706