2737
2734

سلام دوستان . امشب برای اولین همسرم روم گوشی رو قطع کردو جوابم رو نداد . 

حس خیلی بدی دارم . نمی گم مقصر نیستم.  ولی من الان نامزد هستم اون چند باری هی گفته تو همه چی رو باید بیار ی . اصلا درک نداره ک همه ما ها شرایط اقتصادیمون خیلی بد شده . بابام ک بیچاره تا حالا همه چی رو گرفته . من فقط پنکه نگرفتم داره اینجوری می‌کنه . دلم میخواد بمیرم از اینکه اینجوری غرورم خورد شده جلوش فک می‌کنه من می‌خوام نیارم اینا  رو ک اینجوری می‌کنه . ولی تا بهش میگم منم بهترین عروسی رو می‌خوام میگه ک من از بابام انتظارات بیخودی ندارم .منم امشب برگشتم بهش گفتم توام انتظارات بی خود نداشته باش هر چی صلاح میدونه بهم داده و میده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این تو رو پیر میکنه

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
ببخشید ولی چطور اون از بابای تو انتظار داره ولی تو نباید داشته باشی؟؟؟؟ 

حالم اصلا خوب نیس . حالم داره ازش بهم میخوره . اولین بار بود تو بغل مادرم شکایتشو کردم و زار زدم 

2738

سلام عزیزم خوب گفتی بهش . خواهشا اصلا جوابشو نده . این مردا من نمیدونم چرا انقدر رو دارن . به پدرتم زور نکن اصلا بگو هروقت عروسی لاکچری گرفتی به پدرم میگم بعد عروسی برام کادو بیاره

حالم اصلا خوب نیس . حالم داره ازش بهم میخوره . اولین بار بود تو بغل مادرم شکایتشو کردم و زار زدم&nbs ...

بنظرم بهمش بزن.... معلومه ازوناس ک زندگی باهاشون جهنمه

همینه؟ اعتبار من همینقدره؟ شماها آخه؟
2706